فهرست
مورینیو: این چلسی تیمی برای 10 سال آینده است
مورینیو: این چلسی تیمی برای 10 سال آینده است

مورینیو: این چلسی تیمی برای 10 سال آینده است

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، به رقبای تیمش در لیگ برتر هشدار داد که آبی ها می توانند برای یک دهه، به قدرت اول فوتبال انگلیس تبدیل شوند.

چلسی که فصل گذشته در لیگ برتر در رتبه سوم قرار گرفت، در این تابستان با هزینه ای 90 میلیون یورویی، بازیکنانی مانند دیه گو کاستا، سسک فابرگاس، فیلیپه لوئیس و دیدیه دروگبا را به خدمت گرفت و به همین دلیل، مورینیو معتقد است که می تواند یک تیم شکست ناپذیر بسازد.

او به خبرنگاران گفت:\" ما بازیکنانی را در اختیار داریم که می خواستیم. این تیمی برای آینده است؛ برای فصل بعد و همچنین تیمی که با توجه به بازیکنان جوان زیادی که دارد، می تواند در 5 تا 10 سال آینده هم یک تیم بزرگ باشد.

به همین خاطر این تیم را خیلی دوست دارم. هیچ مربی ای در جهان نیست که چنین تیمی را در اختیار داشته باشد. هیچ مربی ای نمی تواند بگوید تیم من بی نقص است یا اینکه نمی توانیم در بعضی از پست ها، بهتر شویم.

تنها چیزی که من می توانم بگویم که این تیم را خیلی دوست دارم. باشگاه فوق العاده کار کرد زیرا سه بازیکنی که من در بازار نقل و انتقالات به دنبال آن بودم را به تیم اضافه کرد؛ یک مدافع، یک هافبک و یک مهاجم.

در واقع دو مهاجم باشگاه به من داد زیرا دیدیه هم برگشته است. ما تیمی را در اختیار داریم که می خواستیم. البته نمی گوییم این بی نقص است یا بهترین است. می گوییم که این تیم را خیلی دوست داریم.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-14 12:21:50
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۳
چلسی قهرمانههههههههههههه.قربون مورینیو
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۸
اورتون قهرمان میشه.. خدا میدونه که حقشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر