فهرست
زلاتان: عقده قهرمانی در چمپیونزلیگ را ندارم/ رونالدوی واقعی هم قهرمان چمپیونزلیگ نشد
زلاتان: عقده قهرمانی در چمپیونزلیگ را ندارم/ رونالدوی واقعی هم قهرمان چمپیونزلیگ نشد

زلاتان: عقده قهرمانی در چمپیونزلیگ را ندارم/ رونالدوی واقعی هم قهرمان چمپیونزلیگ نشد

آی اسپورت- زلاتان ابراهیموویچ، ستاره پاری سن ژرمن، معتقد است که تیمش می تواند در فصل پیش رو، قهرمان چمپیونزلیگ شود.

پاریسی ها که در دو فصل گذشته در لوشامپیونا به قهرمانی رسیدند، در لیگ قهرمانان تنها تا مرحله یک چهارم نهایی پیش رفتند اما ستاره سوئدی اعتقاد دارد که می توانند با استفاده از تجربیات دو فصل گذشته و خریدهای جدیدی که انجام دادند، قهرمانی در اروپا را جشن بگیرند.

زلاتان به خبرنگاران گفت:\" فکر می کنم می توانیم آن را فتح کنیم. ما فرصت خوبی داریم. این تیم برای بازی در تورنمنت های خوب ساخته شده است. شما باید سخت کار کنید و از کمی شانس نیز برخوردار باشید. در لحظات کلیدی، باید جزئیات کوچکی به نفع تیم شما باشد. فکر می کنم حالا آن را در تیم خود داریم. ما همچنین با تجربه تر شده ایم، به خصوص بعد از فصل گذشته. بنابراین می توانیم قهرمان شویم.

فکر می کنم نسبت به سال گذشته قوی تر شده ایم. همیشه این بهترین تیم نیست که فاتح چمپیونزلیگ می شود. در این رقابت ها هر اتفاقی می تواند رخ دهد. سالهایی بوده که قهرمانان چمپیونزلیگ در ابتدای تورنمنت مدعی محسوب نمی شدند. به همین خاطر است که این رقابت ها تا این حد جذاب هستند.\"

زلاتان همچنین تاکید کرد که دوست دارد قهرمان چمپیونزلیگ شود اما انتقادهایی که به او در مورد نرسیدن به این جام می شود را بی معنی دانست.

\" اصلا این انتقادها من را ناراحت نمی کند. وقتی کسی در اوج است، همه می خواهند دلیلی برای انتقاد از او پیدا کنند. رونالدوی واقعی (رونالدوی برزیلی) هم در چمپیونزلیگ قهرمان نشده است. مردم در مورد او چه می گویند؟ در مورد من هم همین طور است. وقتی قهرمانی شوید، قهرمان شده اید اما این بازیکنی که هستید را تغییر نمی دهد. اگر دیه گو مارادونا قهرمان جام جهانی نمی شد، مردم نمی گفتند که او بهترین است؟ می گفتند.

من عقده قهرمانی ندارم. من به آنچه باید در دوران حرفه ای ام دست پیدا کردم. من 23 جام دارم. بهترین بازی هایم را ارائه دادم. البته قهرمانی در چمپیونزلیگ اتفاق خوبی است اما اگر دوران حرفه ای ام بودم قهرمانی در این رقابت ها هم به پایان برسد، باز هم خوشحال خواهم بود.\"

 

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-14 13:12:49
نظر دهید

۴ نظر
رونالدوی واقعی؟
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۷
معلومه که داری همین حرفت نشون میده که داری، وقتی به کریس رونالدو تیکه میندازی معلومه بد جور از قهرمانی پارسال رونالدو فیها خالدونت میسوزه
محمد حسن دارابی نیا
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۱
غل املایی زیاد دارین
دقت کنید
"گر دوران حرفه ای ام -بودم- قهرمانی" . منظورتون بدون قهرمانیه دیگه نه ؟
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۹
رونالدوی واقغی دایی بود و باقری
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
خیلی رو داری که خودتو با رونالدوی برزیلی مقایسه میکنی! اون چند بار توپ طلای جهان رو برد جام جهانی رو برد و اقای گل جام جهانی شدو ... تو چی؟؟تو افتخارات فردی ات هم به اونا نمیرسه چه برسه به قهرمانی ucl!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر