فهرست
پیچیده شدن شرایط انتقال مارکوس روخو به منچستریونایتد
پیچیده شدن شرایط انتقال مارکوس روخو به منچستریونایتد

پیچیده شدن شرایط انتقال مارکوس روخو به منچستریونایتد

آی اسپورت- کمپانی دویِن اسپورت که بخشی از حق انتقال مارکوس روخو، ملی پوش آرژانتینی اسپورتینگ لیسبون را در اختیار دارد، این باشگاه پرتغالی را به دلیل ممانعت از انتقال این بازیکن به منچستریونایتد مورد انتقاد قرار داد.

دوین 75 درصد از حق انتقال روخو را در اختیار دارد و براساس قرارداد، اگر باشگاه اسپورتینگ لیسبون پیشنهادی را رد کند، باید 75 درصد از مبلغ پیشنهاد شده را به این کمپانی بپردازد. منچستریونایتد پیشنهادی 20 میلیون یورویی برای خرید روخو ارائه داده اما با توجه به اینکه مبلغ در نظر گرفته شده برای این بازیکن 36 میلیون یورو است، اسپورتینگ با آن مخالفت کرده است؛ این به آن معنی است که آنها اکنون باید 15 میلیون یورو به دوین اسپورت بپردازند.

این کمپانی اعلام کرد که مطمئنا برای دریافت این مبلغ اقدام خواهند کرد و باشگاه اسپورتینگ را تهدید کردند که اگر این مبلغ را نپردازند، از آنها شکایت می کنند.

در بیانیه دوین اسپورت آمده است:\" باشگاه اسپورتینگ در شرایطی که باید بازیکن را بفروشد، تصمیمات نامعقولی گرفته است. اگر اسپورتینگ می خواهد روخو را نگه دارد، باید غرامت آن را بدهد. اگر این اتفاق نیفتد، ما تردیدی در شکایت از آنها نخواهیم کرد.\"

این در حالی است که باشگاه اسپورتینگ لیسبون اعلام کرده قراردادش را با دوین اسپورت به هم زده بود.

     
آی اسپورت
2014-08-14 13:41:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر