فهرست
صادقی: 1 میلیارد و پنجاه میلیون از استقلال طلب دارم
صادقی: 1 میلیارد و پنجاه میلیون از استقلال طلب دارم

صادقی: 1 میلیارد و پنجاه میلیون از استقلال طلب دارم

آی اسپورت- مدافع تیم پیکان می گوید شکایت من از باشگاه استقلال به دلیل عدم تعیین وضعیت بود. اما باشگاه استقلال به جای رسیدگی به آن، آن را منتشر کرد.

امیرحسین صادقی پس از پایان بازی تیم های پیکان و صنعت نفت آبادان، در رابطه با حواشی ایجاد شده در رابطه با شکایت خود از باشگاه استقلال گفت: «متاسفانه هفتاد هزار هوادار آمده و فقط فحش ناموسی می دهند. متاسفانه بعضی ها مسائل حاشیه ای ایجاد می کنند. فردا در رابطه با همه مسائل صحبت می کنم و در رابطه با آقایان صحبت می کنم.»

 او ادامه داد: «من نمی دانم چطور همه از شکایت من باخبر شدند. این شکایت تنها به دست باشگاه استقلال رسیده بود و آنها این شکایت را روی سایت گذاشتند تا همه باخبر باشند. من نمی دانم خبرنگار از کجا به طور آنلاین از شکایت من باخبر شده است. آقایان به جای اینکه به شکایت من رسیدگی کنند آن را منتشر می کنند. وگرنه من کسی نیستم که بخواهم شکایت خود از استقلال را در بوق کنم و همه را از آن مطلع کنم. من به این دلیل شکایت کردم که در رابطه با من هیچ تعیین وضعیتی نشد. من یک میلیاد و پنجاه میلیون از باشگاه استقلال طلب دارم و فردا به طور کامل در رابطه با همه چیز این شکایت و آقایان صحبت می کنم.»

ورزش سه 

 

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-11-15 21:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
تاج کبیر آسیا سرور پرس پولی سیا
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
امثال تو و تیموریان اگه تعصب داشتین هیچوقت نمیرفتین تو روزهایی که حذف از آسیا تیم های ایرانی رو تهدید میکرد از استقلال شکایت کنید تا باشگاهو تحت فشار بذارید ضمنا والا ما تنها چیزی که از روزهای آخر حضورت تو اس اس یادمونه گل به خودی و سوتی دادن هست اگه ذره ای وجدان داشته باشی باید طلبتو ببخشی چون خودتم میدونی این پول اصلا حقت نیست
سانسور نکنید
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۰۳:۴۱
هرچه به من گفتند لایق خودشان
۴
اقای تاج هستم تو فدراسیون
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۰۳:۴۴
70 هزار تا .... (دکتر مهندس) .......بیچارو ابکشش کردن
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر