فهرست
سباستین کل: اگر از بایرن می باختیم، آئوبامیانگ را کتک می زدیم!
سباستین کل: اگر از بایرن می باختیم، آئوبامیانگ را کتک می زدیم!

سباستین کل: اگر از بایرن می باختیم، آئوبامیانگ را کتک می زدیم!

آی اسپورت- سباستین کل، هافبک  باتجربه بوروسیا دورتموند، به شوخی اعلام کرد که اگر دورتموند نمی توانست در دیدار شب گذشته مقابل بایرن مونیخ به پیروزی برسد، او هم تیمی هایش، پی یر امریک آئوبامیانگ، مهاجم تیم شان، را به دلیل استفاده از ماسک اسپایدرمن، کتک می زدند.

آئوبامیانگ در پیروزی 2-0 دورتموند مقابل بایرن، گل دوم تیمش را به ثمر رساند و با زدن ماسک اسپایدرمن که در ساق بندش پنهان کرده بود، بسیاری را غافلگیر کرد.

کل به خبرنگاران گفت:\" خوشحالی بعد از گل آئوبامیانگ جالب بود. نمی دانستم که او ماسکش را آماده کرده تا بعد از گل زدن، از آن استفاده کند. او خوش شانس بود که ما پیروز شدیم؛ چون در غیر این صورت، او را کتک می زدیم.\"
کل که قصد دارد در پایان فصل پیش از دنیای فوتبال خداحافظی کند، از اینکه آخرین حضورش در دیدار سوپرکاپ آلمان، با پیروزی به پایان رسید، ابراز خشودی کرد. او در فصل پیش رو کاپیتان دورتموند نخواهد بود.

\" اینکه در آخرین باری که کاپیتان بودم، تیم به پیروزی رسید، بسیار بهتر از این بود که مثلا آخرین کاپیتانی ام، شکست 4-0 مقابل لیورپول می شد. خوشحالم که یک بار دیگر کاپیتان تیم بودم و توانستیم یک جام هم به دست بیاوریم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-14 13:57:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر