فهرست
رائول خیمنس:رئالی بودم ولی الان جانم را برای اتلتیکو می دهم
رائول خیمنس:رئالی بودم ولی الان جانم را برای اتلتیکو می دهم

رائول خیمنس:رئالی بودم ولی الان جانم را برای اتلتیکو می دهم

آی اسپورت - رائول خیمنس ستاره مکزیکی که به تازگی به اتلتیکومادرید پیوسته؛ یکی از هواداران سرسخت رئال مادرید است و توئیت های او در حمایت از رئال در این چند روزه بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشته است.

هرچند که انریکو سرزو رئیس باشگاه اتلتیکو اعلام کرده که خیمنس با ورود به اتلتیکو عاشق این تیم خواهد شد و هواداران را نیز عاشق خود خواهد کرد.

او که در طی چند روز آینده وارد مادرید خواهد شد تا با اتلتیکو قرارداد رسمی خود را امضا کند در مصاحبه ای با وبسایت AS گفت :\"خیلی خوشحالم و بازی در اسپانیا رویایی بود که به حقیقت پیوست. اسپانیا بهترین لیگ دنیا را دارد و بازی کردن در تیم قهرمان این لیگ یک افتخار محسوب می شود.از کودکی در باشگاه آمریکای مکزیک حضور داشتم و جدایی از هواداران این تیم برای من سخت بود. اما قصد دارم تمام تلاشم را در اتلتیکو بکار بگیرم و 100 درصد توانم را در زمین خواهم گذاشت \"

خیمنس ادامه داد : \" در مکزیک، هوگو سانچس الگوی همه فوتبالیست هاست . او هم زمانی در اتلتیکو بازی می کرد و سپس در رئال مادرید به یک اسطوره تبدیل شد. خوشحالم که پای جای بازیکن بزرگی همچون او می گذارم.

من بخاطر سانچس مثل خیلی دیگر از مکزیکی ها هوادار رئال هستم. اما الان بازیکن اتلتیکو به حساب می آیم و مطمئتنم که عاشق این تیم خواهم شد. می خواهم به هواداران این تیم خیلی چیز ها را ثابت کنم. جانم را برای اتلتیکو خواهم داد \"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-14 15:51:46
نظر دهید
۱ نظر
مصطفی کرنرنژادزاده
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۴
اتلتیکو امسال به سری B سقوط میکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر