فهرست
متن نامه احساسی دیه گو لوپس به هواداران رئال
متن نامه احساسی دیه گو لوپس به هواداران رئال

متن نامه احساسی دیه گو لوپس به هواداران رئال

آی اسپورت - یک روز پس از رسمی شدن انتقال دیه گو لوپس به باشگاه میلان، این بازیکن در نامه ای احساسی که در وبسایت رسمی رئال مادرید منتشر شده است از همه هواداران،مربیان و هم تیمی های خود در رئال مادرید تشکر کرد.

متن این نامه به شرح زیر است : \"32 سال پیش در لوگو پاردلا متولد شدم و از همان دوران کودکی دوست داشتم که یک فوتبالیست بشوم. اما چیزی که هرگز تصورش را نمی کردم این بود که روزی بتوانم برای تیم محبوبم که همیشه در قلب من جای داشته و دارد یعنی رئال مادرید بازی کنم.

همیشه از پوشیدن این پیراهن احساس غرور می کردم و باید از فلورنتینو پرز تشکر کنم که بار دیگر به من این فرصت را داد تا از نشان باشگاه محبوبم دفاع کنم و بتوانم در بالاترین سطح فوتبال دنیا حضور داشته باشم.

برای یک بازیکنی که از آکادمی رئال مادرید فوتبالش را شروع می کند بازی کردن در تیم اول تمام زندگیش، بزرگترین آرزوست.ممنونم از همه هم تیمی ها،فیزیوتراپ ها،پزشکان،ماساژورها و اعضای کادر مربیگری و مدیرتی باشگاه رئال مادرید. همکاری و زندگی ورزشی با شما برای من همیشه مایه افتخار بود.

از همه شما چیزهای زیادی یاد گرفتم و برای همه بهترین ها را آرزو دارم. در طول دو فصل حضورم در رئال، افتخار شاگردی دو نابغه مربیگری یعنی \"مورینیو و آنچلوتی\" را داشتم که به رشد من کمک زیادی کردند.

همچنین تشکر ویژه ای دارم از هواداران رئال که همواره پشتیبان و حامی من بودند.شما همیشه در قلب من جای خواهید داشت.

خوشحال و با سری بالا از رئال می روم چرا که همه چیزم را برای این تیم دادم. تنها هدف من در رئال این بود روز به روز تلاش کنم تا از ارزش های بالای رئال در زمین فوتبال دفاع کنم.

از لحظه لحظه حضورم در رئال مادرید اخساس غرور می کنم و حضور در این تیم برای من یک هدیه آسمانی بود.

تا ابد عاشق رئال خواهم بود. دیه گو لوپس همیشه یک مادریدستا باقی خواهد ماند.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-14 16:29:08
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۸
به ناحق انداختنش بیرون .دوران ایکر تمام شوده.
عشق فقط شیث رضایی
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۶
من نمیدونم گالیانی با چه منطقی اینو خرید، کاش علیرضا حقیقی رو میخرید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر