فهرست
گل محمدی: به مشکلات پرسپولیس فکر کنیم می بازیم/ صحبت ها درباره داور اصلا درست نیست
گل محمدی: به مشکلات پرسپولیس فکر کنیم می بازیم/ صحبت ها درباره داور اصلا درست نیست

گل محمدی: به مشکلات پرسپولیس فکر کنیم می بازیم/ صحبت ها درباره داور اصلا درست نیست

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: فردا بازی حساسی برای هر دو تیم است. با توجه به جدول امتیازگیری دو تیم بازی از حساسیت خاصی برخوردار است و هر تیمی که سه امتیاز این مسابقه را بگیرد جهش خوبی در لیگ خواهد داشت و می‌تواند راحت‌تر کارش را ادامه دهد. ما تمرینات خوبی داشتیم و هفته به هفته بهتر شده‌ایم.

 تغییرات زیادی تیم ذوب‌آهن داشته و همچنین برخی از بازیکنان مصدوم شده بودند و چند بازیکن جدید هم به ما اضافه شد. با توجه به این تغییرات برای هماهنگی به زمان نیاز داریم.


وضعیت پرسپولیس

 حریف هم شرایطش در لیگ مثل ماست و به این سه امتیاز نیاز دارد بنابراین با تمام قوا مقابل ما قرار می‌گیرد و میزبان است و از حمایت هوادارانش برخوردار می‌شود، بازی سختی در انتظار ماست. پرسپولیس مشکلاتی در چند روز اخیر داشته و مشکل پیام صادقیان هم داشته است. اگر بخواهیم به این چیزها فکر کنیم بازی را واگذار می‌کنیم. پرسپولیس همیشه قدرتمند است و بازی مقابل این تیم همیشه سخت است. انتظارم از بازیکنان این است که با تمام وجود و تمرکز بالا بازی کنند و امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی ارائه دهیم.

اعتراض مسئولان ذوب آهن به کمک داور همشهری دایی!


من از این مسئله اطلاع نداشتم و الآن این صحبت را شنیدم اما هیچ داوری نمی‌خواهد شرافت خودش را زیر پا بگذارد و ما برای همه داوران احترام خاصی قائل هستیم. این صحبت‌ها صحبت‌های درستی نیست که در جامعه فوتبال ما انجام می‌شود باید به داوران جوان اعتماد کنیم، هرچند مشکلاتی هم برای تیم‌ها به وجود می‌آید اما باید با اعتماد به داوران جوان باعث پیشرفت داوری شویم.

     
آی اسپورت
2014-08-14 16:59:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر