فهرست
گزارش روز: مسلمان در انتظار سومین گل
گزارش روز: مسلمان در انتظار سومین گل

گزارش روز: مسلمان در انتظار سومین گل

آی‌اسپورت-محسن مسلمان، ستاره‌ی جوان ذوب‌آهن اصفهان که فصل گذشته بطور قرضی برای پرسپولیس در نیم‌فصل دوم به میدان رفت، با اصرار یحیی گل‌محمدی بار دیگر به فولادشهر بازگشته است تا با حضور خود عنصر خلاقیت را به خط حمله‌ی سبزپوشان اضافه کند. مسلمان که لیگ هفتم با پیراهن همین ذوب‌آهن اصفهان زمانی‌که تنها 17 سال داشت، با جلب اعتماد جورجوویچ به بالاترین سطح فوتبال ایران گام گذاشت، خیلی زود با گل‌زنی برابر تیم پرسپولیس تهران که با هدایت افشین قطبی در مسیر قهرمانی می‌جنگید، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت تا شادی او پس از زدن آن گل که سبک لوکا تونی بود، همچنان در خاطره‌ها بماند.

هافبک تهرانی و 23 ساله‌ی ذوب‌آهن که علاوه بر پیراهن سبزپوشان اصفهانی با پیراهن ملوان بندرانزلی نیز برابر پرسپولیس به میدان رفته است، بهترین نمایش‌های خود با پیراهن قوهای سپید را در دو بازی رفت و برگشت فینال جام حذفی 90-1389 مقابل پرسپولیس انجام داد که او در حد یک ستاره ظاهر شده بود و در حسرت گل‌زنی برابر پرسپولیس در جام حذفی، در حسرت کسب جام با ملوان بندر انزلی نیز ماند.

کاپیتان تیم ملی زیر 22 سال که با پیوستن به پرسپولیس خیلی زود اعتماد دائی را جلب کرد و محمد نوری، کاپیتان محبوب دائی و پرسابقه‌ی پرسپولیس را نیمکت‌نشین کرد، حالا در انتظار زدن سومین گل خود به پرسپولیس است تا بار دیگر به سبک لوکاتونی خوشحالی کند.

در ادامه مروری بر آمار گل‌زنی مسلمان برابر پرسپولیس تهران خواهیم داشت:

1)      لیگ هفتم؛ هفته‌ی هشتم؛ ورزشگاه آزادی تهران؛ پرسپولیس تهران 2-1 ذوب‌آهن اصفهان. (گل‌زنی در دقیقه‌ی 16)

2)      لیگ یازدهم؛ هفته‌ی هجدهم؛ ورزشگاه تختی انزلی؛ ملوان بندرانزلی 2-0 پرسپولیس تهران. (گل‌زنی در دقیقه‌ی 1+45).

مسلمان حالا در غیاب پیام صادقیان در جبهه‌ی سرخ‌پوشان به دنبال یکه‌تازی در مستطیل سبز است و برای سومین‌بار به پرسپولیس گل بزند و نخستین پیروزی را به یحیی هدیه دهد.

     
آی اسپورت
2014-08-14 17:12:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر