فهرست
بهترین شروع در لیگ قهرمانان؛ پروفسور آسیایی
بهترین شروع در لیگ قهرمانان؛ پروفسور آسیایی

بهترین شروع در لیگ قهرمانان؛ پروفسور آسیایی

آی اسپورت - دابل کردن الوصل، پرسپولیس را در یک قدمی صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان قرار داده و آن‌ها با یک امتیاز دیگر مقابل نسف قرشی، می‌توانند جشن صعود بگیرند. این کارنامه، بهترین عملکرد پرسپولیس در تاریخ لیگ قهرمانان آسیاست و آن‌ها، هیچوقت در ۴ بازی اول نتوانسته بودند کارنامه‌ای به این خوبی داشته باشند.

تنها فصلی که پرسپولیس مثل امسال ۹ امتیاز از ۴ بازی ابتدایی گرفت، سال ۲۰۱۵ بود که بخاطر باخت سنگین با النصر، با ۵ گل زده و ۳ گل خورده تفاضل چندان خوبی نداشت. امسال پرسپولیسی‌ها، ۷ گل زده و ۳ گل خورده‌اند و با تفاضل مثبت چهار اوضاع بهتری از آن سال دارند. سال ۲۰۱۲ پرسپولیس با دنیزلی ۸ امتیاز از ۴ بازی و سال ۲۰۰۹ با وینگادا، ۷ امتیاز گرفت. بدترین آمار پرسپولیس هم سال ۲۰۱۱ بود که با دایی از چهار فرصت ابتدایی‌اش فقط ۲ امتیاز گرفت و خیلی زود، حذف و حتی قعرنشینی‌اش در گروه قطعی شد.

برانکو بعد از رساندن پرسپولیس به بالاترین جایگاهش در لیگ قهرمانان آسیا، در حال ثبت بهترین عملکرد این تیم در مرحله گروهی هم هست. عملکردی که در ۴ بازی ابتدایی ثبت شده و با دو بازی در ازبکستان و قطر، می‌تواند کارنامه‌ای موفق‌تر برای او بسازد.

نود

۶ ۳  
آی اسپورت
2018-03-14 18:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی زارع
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
دیگه تو قطر بازی نداریم.
۳ ۱
وحيد
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
راس ميگه
۱
داود
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۹
پرفسور آسیایی چرا هیچ مشتری نداره؟ چطور کره جنوبی ژاپن یا استرالیا نمیان این پرفسور رو ببرن برا تیمهاشون؟× پرفسور متخصص دانشمند اعجوبه آقای خاص ×این لقبها رو هم بش بدین×
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر