فهرست
باختی دیگر در کارنامه زیدان؛ بحران در برنابئو
باختی دیگر در کارنامه زیدان؛ بحران در برنابئو

باختی دیگر در کارنامه زیدان؛ بحران در برنابئو

 

آی اسپورت- رئال مادرید در خانه خود با یک گل مغلوب ویارئال شد تا روزهای تلخ زیزو استمرار پیدا کند. رئال مادرید در روزی که فرصت های فراوانی را از دست داد، با گل دقایق پایانی فورلانز مغلوب شد تا تیره روزی های این تیم ادامه داشته باشد. در دقایق ابتدایی جریان بازی آرام شد و گرچه کهکشانی ها مالک توپ و میدان بودند، اما در خلق موقعیت توفیق چندانی نداشتند. اولین فرصت رئال مادرید در دقیقه 18 و با ضربه دیدنی مارسلو ایجاد شد اما آسنخو با یک دست واکش زیبایی روی ضربه مدافع برزیلی رئال نشان داد. در دقیقه 23 رونالدو با نواختن یک ضربه ایستگاهی دیدنی در آستانه زدن گل اول تیمش بود اما با بدشانسی و هنرنمایی سنگربان ویارئال، این ضربه به دیرک دروازه برخورد کرد. دقایقی بعد و روی پاس تماشایی مودریچ، ستاره پرتغالی کهکشانی ها بهترین بخت را برای باز کردن دروازه ویارئال داشت اما ضربه او از فاصله ای نزدیک با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 31 این بار رونالدو با نفوذ از جناح راست می توانست بالاخره قفل دروازه زیردریایی ها را بگشاید اما ضربه محکم او به دیوار کناری دروازه آسنخو برخورد کرد. اما بهترین بخت کهکشانی ها در اوقات اضافه نیمه اول به دست آمد اما ضربه رونالدو در دو قدمی دروازه و در موقعیتی مشکوک به پنالتی توسط آسنخو به زیبایی مهار شد تا میزبان علیرغم از دست دادن موقعیت های فراوان با تساوی بدون گل راهی رختکن شود.

با شروع نیمه دوم اولین فرصت برای ویارئال ایجاد شد اما ضربه چرشیف در موقعیتی مناسب از کنار دروازه کیلور ناواس راهی بیرون شد. در دقیقه 52 و روی ارسال مارواخال، ضربه والی تونی کروس با عکس العمل زیبای آسنخو همراه بود تا بازی با تساوی بدون گل ادامه پیدا کند. در دقیقه 62 این کارلوس باکا بود که در محوطه رئال صاحب فرصت گلزنی شد اما علیرغم استپی دیدنی، ضربه محکم او به دیوار کناری دروازه رئال مادرید برخورد کرد. در دقیقه 71 کاسمیرو شانس خود را برای گلزنی از پشت محوطه جریمه امتحان کرد اما ضربه این هافبک برزیلی با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه کهکشانی ها علیرغم برتری در مالکیت موقعیت چندانی ایجاد نکردند. در دقیقه 81 مودریچ در محوطه می توانست زننده گل اول بازی لقب بگیرد اما ضربه او از بالای دروازه راهی خارج شد. اما در دقیقه 87 این ویارئال بود که در عین ناباوری به گل رسید. روی یک ضدحمله سریع، ضربه چریشف در موقعیتی تک به تک با مهار دیدنی ناواس همراه بود اما روی ریباند پابلو فورلانز موفق شد با یک ضربه چیپ فوق العاده دروازه رئال مادرید را باز کند و ویارئال با همان یک گل حریف نامدار خود را مغلوب کند.

ورزش سه

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-01-13 20:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
پدرام
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۱
افتخاری پارسال گفته بود استقلال شبیه بارسلونا هستش در حالی که استقلال بیشتر شبیه ریال مادریده

جفت حکومتی

اختلاف امتیاز +16 با صدر

مربیای کچل

فقط پول ریختند هر بازیکنی خواستند گرفتند

پرز -پندار

زیدان -منصوریان پیوندتان مبارک
۳ ۱
وحید بارساپولیسی
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۱۱
دقیقا.. فقر اسطوره..دزدی اساطیر رقیب.. افتخارات برون مرزی بیشتر آماتوری.. جامهای تقلبی .تبانی با داوران و قهرمانی های پر حرف و حدیث.. طرفداران کمتر و ادعا های بیشتر.. سابقه 6 تای و 4 تایی شدن زیاد.. و ریخت و پاشهای بی هدف و اتلاف شده.. انتساب زوری به تاج و شاهنشاهی و.... دوری از مردم..
۱
یونس
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۴
وای وای
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر