فهرست
ادعای روز: استرا دوشنبه مطمئن می‌شود
ادعای روز: استرا دوشنبه مطمئن می‌شود

ادعای روز: استرا دوشنبه مطمئن می‌شود

آی اسپورت – اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال درباره بازگشت استراماچونی و اقدامات باشگاه استقلال در این باره توضیحاتی داده است:

مشکل واریز داشتیم نه پرداخت

پیش از این حواله‌ای را به مبلغ بیش از صد و هشت هزار و پانصد یورو به حساب او واریز کردیم ولی تحریم‌های ظالمانه علیه کشور باعث شده تا دچار مشکل شویم و این پول برگشت بخورد. در دفعات گذشته از امارات و ترکیه برای او پول واریز کردیم که اسناد آن موجود است ولی این صد و هشت هزار و پانصد یورو برگشت خورد. از روزی که وارد ترکیه شدم سعی کردم این مبلغ را به شماره حسابی که استراماچونی در کشور چک داده بود واریز کنم. متاسفانه وقتی به همه بانک‌ها مراجعه کردیم متوجه می‌شدیم که در روز بیش از 25 هزار یورو نمی‌توانیم به حساب شخصی کسی واریز کنیم. به همین دلیل وزیر ورزش اصرار داشت سریعتر این موضوع حل شود و در این بین تلاش کردیم از او کمک بگیریم. در نهایت هم وزیر با معاون وزیر امور خارجه صحبت کرد.

سفیران دو کشور همکاری کردند

بعد از صحبت‌های آقای سلطانی‌فر با وزیر امور خارجه من نزد سرکنسول ایران در استانبول رفتم و با او صحبت کردم. همانجا ۱۰۸ هزار یورو به صورت نقد پرداخت کردم و در ادامه سرکنسول ایران با بیات و معاونش در ایتالیا تماس گرفت. قبل از این تماس هم وزیر مجددا با عراقچی و عراقچی نیز با سفارت ایران در ایتالیا تماس گرفت و روند ماجرا را به وی توضیح داد. البته استراماچونی در این چند روز ۲ جلسه با سفیر ایران در ایتالیا برگزار کرده بود و مقرر شد که سرمربی استقلال در این کشور حساب جدیدی باز کند و ما پول را از ترکیه به سفارت ایران در ایتالیا واریز کنیم.

۵۰ هزار یورو از خودم دادم

بعد از این نشست‌ها استراماچونی به سفیر و سرکنسول ایران در ایتالیا اعلام کرد که وی از باشگاه ۱۶۰ هزار یورو طلبکار است نه ۱۰۰ هزار یورو، به همین دلیل با وزیر ورزش و اعضای هیات مدیره صحبت کردم و چون تیم به این مربی نیاز دارد در نهایت مقرر شد آن ۵۰ هزار یوروی باقیمانده را هم به حساب وی واریز کنیم. با وجود اینکه باشگاه از نظر نقدینگی دچار مشکل بود ولی این رقم را از حساب شخصی‌ام به حساب سفارت ایران در ایتالیا واریز کردم.

با کاهش زمان قرارداد موافقت کردیم

امیر سلطانی با وکیل استراماچونی که در قطر حضور دارد مذاکرات متعددی انجام داده است. خواسته اول استراماچونی که ۱۶۰ هزار یورو بوده پرداخت شده و کسر قرارداد وی از ۲ سال به یک سال نیز مورد موافقت قرار گرفته است. باشگاه استقلال این آمادگی را دارد که قراردادی جدید بنویسد اگر چه فسخ قرارداد قبلی به صورت یک طرفه هنوز مورد تائید ما نیست.

استرا دوشنبه مطمئن می‌شود!

در حال حاضر سلطانی در رم حضور دارد و قرار است با این مربی جلسه‌ای داشته باشد. نهایتا فکر می‌کنم این مربی روز دوشنبه در صورتی که اعتماد صد در صد و یقین پیدا کند که پول به حسابش نشسته است به ایران سفر خواهد کرد. امروز هم صالح مصطفوی روی نیمکت می‌نشیند. از وزیر ورزش هم تشکر ویژه می‌کنم که در این ۳ روز هر ۱۵ دقیقه یکبار پیگیر این موضوع بود. بیات در سفارت ایتالیا و هموطنان دیگر هم در این راه برای ما خیلی زحمت کشیدند. اینکه همه می‌گویند چرا اتفاقی نیفتاده دلیل دارد و امیدوارم همه بدانند تحریم چیست و چقدر کار کشور ما را دچار مشکل کرده است.

یکسری می خواهند استقلال را به حاشیه ببرند

امیدوارم سرانجام تا روز دوشنبه استراماچونی در تهران باشد و هدایت تیم  را ادامه بدهد.متاسفانه یکسری افراد در تلاش هستند استقلال را به حاشیه ببرند ولی من این اجازه را به آنها نمی‌دهم. تا ساعتی که سرپرست باشگاه هستم امور تیم را پیگیری می‌کنم و شب گذشته هم با کاپیتان تیم صحبت کردم. امیدوار هستم با تلاش‌های صورت گرفته استقلال امروز برنده بازی باشد تا به امید خدا سرمربی تیم از بعد از این بازی مجددا به کار خود ادامه بدهد.

     
آی اسپورت
2019-12-14 10:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر