فهرست
رفتار باورنکردنی زیدان در قبال حکیمی
رفتار باورنکردنی زیدان در قبال حکیمی

رفتار باورنکردنی زیدان در قبال حکیمی

آی اسپورت - اشرف حکیمی تابستان دو سال پیش بود که با قراردادی قرضی و دو ساله از رئال راهی دورتموند شد. او در رئال ذخیره دنی کارواخال بود و تصمیم گرفت به تیمی برود که بتواند دقایق بیشتری بازی کند. انتخاب او دورتموند بود و دو سال فوق العاده را هم در این باشگاه پشت سر گذاشت و ارزش او به 60 میلیون یورو افزایش پیدا کرد.

در حالی که تصور می شد رئال او را برای مدت زمانی طولانی حفظ کند؛ اما با عدم تمایل خود بازیکن برای تمدید قرارداد و با توجه به اینکه تنها یک سال از قراردادش باقیمانده بود، در نهایت تصمیم بر این شد که او راهی باشگاهی دیگر شود. اینتر میلان با پرداخت 40 + 5 میلیون یورو اشرف را برای 5 سال آینده در اختیار خواهد داشت. او روز گذشته وارد میلان شد تا در تست های پزشکی اینتر شرکت کند و به زودی قراردادش رسما اعلام خواهد شد. برای بسیاری عجیب است که چرا رئال مادرید تلاشی برای حفظ اشرف نکرد و این بازیکن را به راحتی از دست داد.

شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو ادعا شد که زین الدین زیدان در دو سال گذشته حتی یک بار هم با اشرف تماس نگرفته و جویای وضعیت او نشده است. اتفاقی که دلخوری شدید ستاره مراکشی را در پی داشت و او متوجه شد که در ایده های سرمربی فرانسوی جایی ندارد؛ در حالی که این خود زیدان بود که فصل 18-2017 اشرف را به تیم اول رئال منتقل کرد. واقعیت این است که دنی کارواخال مدافع راست ثابت در برنامه های زیدان است و اشرف در صورت بازگشت باید با ملی پوش اسپانیایی رقابت می کرد در حالی که او در اینتر بازیکن ثابت خواهد بود و مهمتر اینکه شش میلیون یورو نیز دستمزد دریافت خواهد کرد؛ یعنی دو برابر دستمزد پیشنهادی رئال.

۳    
آی اسپورت
2020-07-01 19:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر