فهرست
‌ویسی: تیمی بسته‌ام که نگران محروم و مصدوم نیست
‌ویسی: تیمی بسته‌ام که نگران محروم و مصدوم نیست

‌ویسی: تیمی بسته‌ام که نگران محروم و مصدوم نیست

آی‌اسپورت-استقلال خوزستان پس از یک شکست تلخ برابر استقلال تهران در غدیر اهواز انتظار رویاروئی با تیم نفت تهران را می‌کشد تا شاید نخستین پیروزی را کسب کند. عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران گفت:

اوضاع پس از شکست؛ حال و روز استقلال خوزستان چطور است؟

شرایط ما و نفت تقریبا یکسان است و هر دو تیم هم امتیاز هستیم و در دقایق آخر هفته گذشته هم گل خوردیم و هر دو تیم خواهان برد هستند. از نظر تاکتیکی و تکنیکی کاملا تیم ما آماده است و از آن مربیانی نیستیم که بگویم آماده نیستیم. فقط مشکل ما نبود خلاقیت در زدن ضربه آخر است وگرنه همه کار در زمین انجام می‌دهیم.

5 بازیکن تیم را هم در اختیار نداریم اما تیم را به گونه ای بسته‌ایم که مشکلی نداریم و جایگزین این نفرات را در اختیار داریم. ما در بازی با استقلال تدافعی بازی کردیم اما در بازی با نفت تهاجمی بازی خواهیم کرد و برای برد به میدان می‌رویم.

میثم بائو؛ از خرید جدید راضی هستید؟

منتظریم ببینیم وضعیت حضور بازیکنان سرباز چه می‌شود، اگر قرار شد بازیکنانی که مشکل خدمت سربازی دارند برای ما بازی کنند، در آنصورت بائو را تا نیم فصل در اختیار نخواهیم داشت اما اگر اجازه بدهند که به جای بازیکنانی که مشکل سربازی دارند بازیکن جدید بگیریم در آنصورت بائو می‌تواند برای ما بازی کند.

     
آی اسپورت
2014-08-14 18:58:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر