فهرست
حمله فتحی به آذری؛ او مامور اماراتی‌هاست!
حمله فتحی به آذری؛ او مامور اماراتی‌هاست!

حمله فتحی به آذری؛ او مامور اماراتی‌هاست!

آی اسپورت – پاس نشدن آخرین چک استقلالی‌ها بابت جذب مرتضی تبریزی باعث شد تا سعید آذری در مصاحبه‌ای اعلام کند که اگر تا فردا این چک پاس نشود او حکم جلب امیرحسین فتحی را خواهد گرفت. مدیرعامل استقلال اما واکنش عجیبی نسبت به این ادعای آذری داشت. او گفت: «متاسفم که آذری تعمدا قبل از بازی های حساس می خواهد آرامش استقلال را بهم بزند. هر بار این اتفاق از او سر می زند و این بار هم احتمالا از طرف اماراتی ها مامور است تا آرامش استقلال را قبل از دیدار مهم با العین بهم بزند. جواب او را نمی دهم چرا که آنها حتی بدیهی ترین قوانین حقوق را نمی دانند و طرف حساب باشگاه ذوب آهن اصفهان حامی مالی است و با هم توافق کردند و در نهایت پول راس زمان مقرر واریز می شود اما اگر آقای آذری قدرت دارد حکم جلب مرا که چک ندادم بگیرد. من از همین جا به آذری می گویم طرف حساب او هواداران استقلال هستند و این حاشیه سازی ها قبل از بازی با تیم العین نباید صورت بگیرد.»

۶ ۶  
آی اسپورت
2019-03-12 17:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
کاج
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۴
توهم و حماقت کیسه کشا بی انتهاست میگه اذری مامور اماراتیاست!!!!! واقعا با این جماعت مریض خودشاخ پندار سلیطه چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟
...
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۷
«من از همین جا به آذری می گویم طرف حساب او هواداران استقلال هستند » این در واقع فرمان حمله به زامبی های کیسه کش پاچه پاره واسه هجوم و توهین و فحاشیه. وقتی خودشون هم میدونن هواداراشون از چه قماشی هستن دیگه حرفی نمی مونه.
۹
salk
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۷
میگه اذری اگه قدرت داره حکم جلبم رو بگیره. حق داره وقتی کیسه کشا خودشون رو فراتر از قانون میدونن همین میشه. قتل میکنن ماله کشی، دوپینگ ماله کشی، قرارداد بازیکن غیرقانونی دسته جمعی ماله کشی.
۹
6
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۸
به نظرم اذری باید بره پولش رو از دلال این ماجرا که همون سلطانی فر هست بگیره
.
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۳۵
.
فرهاد
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۳۰
برو چکت را پاس کن دزد حواله می دهی به هواداران. چه پررو هستی تو اینکه اذری می خواهد حکم جل تو را بگیرد ارامش تیمت را بهم می زند؟ نکنه بازیکنانت نگران تو کچل هستند؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر