فهرست
حسن زاده و طلسمی که باطل شد/ بازگشت بکام به ساق های احمد!
حسن زاده و طلسمی که باطل شد/ بازگشت بکام به ساق های احمد!

حسن زاده و طلسمی که باطل شد/ بازگشت بکام به ساق های احمد!

آی اسپورت - بر خلاف نیمه اول سرد و کسل کننده، نیمه دوم دیدار تیم های پدیده مشهد و صبای قم در ورزشگاه ثامن، با جذابیت فراوانی دنبال شد. به ویژه بعد از گلزنی غلامرضا عنایتی به تیم سابق اش از روی نقطه پنالتی، صبا به شکل غیرمنتظره ای درخشان ظاهر شد و حملات بسیار زیادی را روی دروازه حریف ترتیب داد.

تقریبا در جریان رقم خوردن همه موقعیت های جدی صبا، بازیکنان این تیم در لحظه آخر به حسن زاده پاس می دادند. ظاهرا در هر شرایطی قرار بود او ضربه نهایی را برای صبا بزند. این هافبک شماره 70 اما تک تک توپ ها را بی دقتی به بیرون می زد و حتی می توانست اصلی ترین مقصر شکست تیمش قلمداد شود که در اخرین ثانیه های وقت تلف شده 7 دقیقه ای مسابقه،پشت محوطه جریمه حریف با خاط متوقف شد و ثانیه هایی بعد با یک ضربه آزاد دیدنی و البته با کمک تیر دروازه سرانجام برای صبا گلزنی کرد.

بازیکن سابق مس کرمان که در روزهای حضور در این تیم لقب دیوید بکام را یدک می کشید،  با این گل هم طلسم اش در این مسابقه را باطل کرد و هم یک امتیاز حساس در نبرد با شاگردان مرزبان برای مرفاوی به ارمغان آورد. او که سابقه دعوت شدن به تیم ملی توسط کی روش را دارد، نقشی کلیدی در تیم صبا ایفا می کند و در صورت درخشش و گلزنی در ادامه هفته های فصل، می تواند باز هم به لیست تیم ملی چشم داشته باشد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-14 20:05:51
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۲
حیف مس کرمان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر