فهرست
سوال روز: تیم جلالی تا جام ملت ها گل می زند؟
سوال روز: تیم جلالی تا جام ملت ها گل می زند؟

سوال روز: تیم جلالی تا جام ملت ها گل می زند؟

آی اسپورت - سومین تساوی بدون گل نارنجی پوشان البرز، امروز در برابر گسترش فولاد رقم خورد. سایپا در مسابقه اول خود در رقابت های لیگ چهاردهم میزبان گسترش فولاد بود و با این تیم به تساوی بدون گل رسید. آن ها در مسابقه دوم زیاد از خانه دور نشدند و در نبرد با پیکان باز هم به نتیجه ای بهتر از صفر صفر دست پیدا نکردند. اوضاع در بازی سوم سایپا نیز تغییری نکرد. این بار هم یک تساوی بدون گل دیگر از راه رسید و نارنجی پوشان دویست و هفتادمین دقیقه بدون گل در لیگ چهاردهم را نیز سپری کردند.

تا پایان لیگ سیزدهم، مجید جلالی یکی از کم حاشیه ترین مربیان لیگ برتر ایران بود. بیانیه های کانون مربیان و مشخصا خود او در مورد عملکرد تیم ملی در رقابت های جام جهانی اما اوضاع را تغییر دادند. حالا او به کانون توجه رسانه ها تبدیل شده بود و رزومه اش به عنوان جدی ترین منتقد وطنی کی روش مدام در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد. او که «سبک» دفاعی و نتایج بدون گل تیم ملی را قابل نقد می دانست، حالا سه هفته بعد از آغاز رقابت های لیگ برتر هنوز به تماشای گلزنی تیمش ننشسته است. تردیدی وجود ندارد که کی روش ابزار بهتری در اختیار داشته اما مربی پرتغالی در بزرگترین تورنمنت فوتبالی جهان این نتیجه را به دست اورده و جلالی در رقابت های لیگ برتر ایران.

سایپای مجید جلالی، 4 ماه فرصت دارد تا اولین گل لیگ برتری را به ثمر برساند و آقای مربی را با فراغ بال به سراغ انتقاد دوباره از کی روش بفرستد. این مربی زمانی مدعی شده بود در ایران تنها صداهای بلند را می شنوند و آدم های رنگی را می بینند. اتفاقا حق با اوست اما سوال اینجاست که آیا این موضوع به ضرر او تمام شده است؟ اینکه حالا کمتر کسی وعده های ابتدای فصل او با ساپیا را به یاد نمی اورد نباید خبر بدی برای این مربی باشد. برای مثال این یکی شان: «در این فصل می‌خواهیم یک قدم پیش بگذاریم و الگوهای جدیدی را به فوتبال ایران معرفی کنیم. سایپا می‌خواهد در این فصل ضمن معرفی استعدادهای جوان فوتبال و سبک جدیدی از نمایش تیمی در حوزه‌های اخلاقی و فرهنگی نیز یک تیم نمونه باشد».

 

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-14 20:55:04
نظر دهید
۷ نظر
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۱
مشکله شما اینه که فکر میکنید هرکس عینک بزنه و حرفای خوشگل بزنه حتما باسواده و چیزی بارشه ما هفته ی دوم سال قبل فهمیدیم این از دانش فوتبال چیزی بارش نیست باز خدا رو شکر که جانبداری از کی روش هم که باشه شما رو به این فهم!!! رسانده که جلالی مربیگری بلد نیست.
reza
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۱
له آقای جلالی‌، و این طور است که وقتی‌ تو صورت ملت پنجول میکشی‌، الان هم ما با دیدن تیمت داریم حلشو‌ میبریم، در ضمن کسی هم یادش نیست که همین سه هفته پیش قول قهرمانی دادی! اما حواست نبود که متر گازی در مقابل پراید که همانا کرانچار باشد هیچ شانسی ندارد،

به عمل کار برآید به سخندانی نیست،
سروش
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۹
آفرین استاد جلالی، حرف ندارید، منتها فقط تو زمینه حرف، نه توی زمینه عمل!!!
ارشیا
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۹
بره بمیره او و مایلی و ةنرال . تا 2018 روسیه هم یک گل نمیزنه
مجید
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۶
ایشان نه نظریه پردازفوتبال بلکه به خاطر علاقه به متفاوت جلوه نشان دادن خودش با سایر مربیان عموما مطالب کارشناسان فیفا را خوانده -آنها را حفظ کرده در مصاحبه ها بیان میکندو تصور عموم مردم هم این است که این مطالب تحلیل خودش است؟!! آیا این اتهام است ؟ یا بی ارزش جلوه دادن جلالی ایست؟خیر به یاد بیاورید حرفهای خداداد را که زمانی تیم پاس به بحران رفت نسخه جلالی برای خروج از ان وضعیت کسر کردن پاداش بازیکنان و اختصاص ان به سحر و جادو بوده است(به مصاحبه خداداد در باره جلالی که سال گذشته انجام داد مراجعه کنید). یا هرسه تحلیلش از 3 بازی اخیر سایپا توجه کنید.
علی
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۸
عاااااالی ...خیلی این بشر رو اعصابه!
دو کلمه حرف حساب
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۴۹
این آقا سوسوله نهایتش در حد یک انالیزوره!! هر چی داره از قهرمانی ده سال پیش با پاس داره اون هم به خاطر بازیکنان خوبش در اون سال بود!! حالا میاد درباره کیروش بیانیه میده!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر