فهرست
استیلی: به داور اعتراض کردیم اما عذرخواهی می‌کنیم / جای استوک بازیکنان فولاد خوزستان روی پای بازیکنان ما است
استیلی: به داور اعتراض کردیم اما عذرخواهی می‌کنیم / جای استوک بازیکنان فولاد خوزستان روی پای بازیکنان ما است

استیلی: به داور اعتراض کردیم اما عذرخواهی می‌کنیم / جای استوک بازیکنان فولاد خوزستان روی پای بازیکنان ما است

آی‌اسپورت-راه‌آهن تهران دومین شکست خانگی خود را برابر فولاد خوزستان کسب کرد تا همچنان سه‌امتیازی باقی بماند. حمید استیلی، سرمربی راه‌آهن پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت:

دومین شکست خانگی؛ بازی چطور بود؟

بازی خیلی خوب و پایاپایی بود، می‌توانستیم برنده شویم اما در جایی بازنده شدیم که تمرین زیادی کرده بودیم.

بچه‌های ما نقاط ضعف و قوت فولاد خوزستان را می‌شناختند. تا زمانی که گل خوردیم بازی پایاپای بود. با تیمی دیدار کردیم که قهرمان فصل قبل است و تجربه بیشتری نسبت به ما داشت. در ابتدای نیمه دوم فولاد کمی بازی را در دست گرفت اما روی یک ضربه ایستگاهی مشکوک این تیم به گل رسید. بازیکن ما می‌گفت این صحنه خطا نبوده است اما ما به داور احترام می‌گذاریم و این برد را به فولاد خوزستان و هوادارانش تبریک می‌گوییم. باید بگویم که تازه امروز 6 هفته بدنسازی ما به اتمام رسید. از تمامی تیم‌های دیگر دیرتر کارمان را آغاز کردیم و هفته به هفته بهتر می‌شویم. زمان کم است فقط 4 روز تا بازی مقابل ذوب‌آهن وقت داریم. جوان‌های بسیار خوبی داریم و باید تمرکز کنیم تا هفته به هفته بهتر شویم.

قضاوت داور؛ دلیل اعتراض شدید شما چه بود؟

ای کاش به رختکن می‌آمد و جای استوک‌ بازیکنان فولاد خوزستان را روی پای بازیکنان ما می‌دیدید. ما این صحنه‌ها را از نزدیک می دیدیدم، برخی اتفاقات را داور می‌دید اما کمک داور نمی‌دید، به هر حال بازی در تهران بود و فشار زیاد بود. ما اعتراض کردیم اما از داور عذرخواهی می‌کنم و نباید این کار را انجام می‌دادیم.

جوان‌گرائی؛ از این امر رضایت دارید؟

ستاری امروز هم عملکرد خوبی داشت، او از امیدها به تیم اضافه شده و مقابل نفراتی بازی می‌کند که حداقل تجربه 100 بازی لیگ برتری دارند. این جوان‌ها روز به روز بهتر می‌شوند، امروز روی اشتباهاتمان باختیم. نقطه قوت ما ضربات ایستگاهی است که روی آن گل خوردیم.

وحید طالب‌لو؛ چرا نصیبش نیمکت‌نشینی است؟

این تشخیص ماست. ما 3 دروازه‌بان خوب داریم. وحید آنقدر با اخلاق است که واقعا او را یک فوتبالیست نمونه می‌دانم. او حتی در رختکن بازیکنان را باد می‌‌زد. این نشان می‌دهد بچه‌های ما چه روحیه خوبی دارند. محمد غلامی با سابقه ملی روی نیمکت می‌نشیند و وقتی به زمین می‌رود انگیزه زیادی دارد. ابراهیمی کریمی بازوبند را به بهادر عبدی می‌دهد، واقعا بچه‌های ما با اخلاق هستند و این بسیار خوب است.

دستورات تاکتیکی علی لطیفی و بهنام ابوالقاسم‌پور و تحریک هواداران از سوی عابدزاده؛ تمرکز بازیکنان بهم نمی‌خورد؟

امروز ما علی لطیفی را مقابل خط گذاشتیم، شاید این امر یکی از نقاط ضعف ما باشد که آن را از بازی‌های بعد رعایت خواهیم کرد.

 

     
آی اسپورت
2014-08-14 20:55:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر