فهرست
جلالی: نمی‌دانم چرا آمادگی بازیکنانم در تمرین و مسابقه فرق دارد
جلالی: نمی‌دانم چرا آمادگی بازیکنانم در تمرین و مسابقه فرق دارد

جلالی: نمی‌دانم چرا آمادگی بازیکنانم در تمرین و مسابقه فرق دارد

آی‌اسپورت-سایپای کرج در سومین هفته‌ی متوالی با نتیجه‌ی مشابه صفر بر صفر مقابل گسترش فولاد متوقف شد. مجید جلالی، سرمربی سایپای کرج پس از تساوی بدون گل مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت:

سومین تساوی متوالی؛ چرا طلسم تساوی نشکست؟

در سه بازی گذشته ما باید دو مسابقه را می‌بردیم موقعیت زیادی از دست دادیم. این بی‌دقتی‌ها برای خودم هم جای سوال است.

در نیمه اول مقابل گسترش مسلط بودیم و تنها در گلزنی مشکل داشتیم.

تیمی هستیم که خوب بازی می‌کنیم اما در نتیجه‌گیری ضعیف هستیم. البته باید خوشحال باشیم که مشکل بزرگی نداریم و این موضوع به مرور برطرف می‌شود.

‌نمی‌دانم چرا آمادگی بازیکنانم در تمرین و مسابقه فرق دارد. علی زینالی در تمرینات بسیار خوب بود اما در مسابقه نتوانست خودش باشد.

 

  ۱۳  
آی اسپورت
2014-08-14 21:04:31
نظر دهید

۱۳ نظر
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۱
مرد تمریناتن

خخخ
reza
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۵
اصولا موتور گازی همین طور است، در اتمرین و مسابقه فرق دارد!
میتی
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۵
چطور کانون مربیان نگران این سبک بازی نیست؟ نکنه این هم تقصیر کیروش است؟ شما که منتقد سفت و سخت کیروش بودید حالا تیمتان در مقابل گسترش فولاد هم توان حمله و گل زدن ندارد. شما که این همه روضه بلد بودید چه شده که الان می‌گویید «نمی‌دانم چرا...». بیرون گود نشستن و از دیکته بقیه غلط گرفتن کار راحتی است آقای جلالی. دیکته بدون غلط نوشتن کار سختی است.
سروش
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۹
شمااگر میدانستی که اسمت میشد کیروش
بابک
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۳
مربی نیستی
خخخخخخ
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۵
به کیروش ایراد میگرفت ،برو بابا تو معلم ورزش راهنمایی حضرت مام هم برات زیاده
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۱
بازیکنانت اپدیت نیستن
مجید
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۸
این از شانس عوام فریب هایی مانند جلالی ایست که افراد زیر دیپلم مشاور دومین خودروسازایران میشود که معلوم است از کجا سفارش شده بودنند وبه احتمال قریب به یقین در انتخاب جلالی هم نقش داشتند.وگرنه باشگاهی که 2 دهه از عمر فوتبالی اش میگذرد چرا باید بجای فیرات -- جلالی را انتخاب کند که چه نوع فوتبال برتری را به نسبت تیم فیرات به اجرا بگذارد سایپا حتی در دوران مایلی هم این نوع فوتبال را ارائه میکرد اما کسی که به اشتباه تئوریسین فوتبال معرفی میگردد(ایشان عمده مطالب نظری کارشناسان فیفا را حفظ میکند . حفظ کردن وبیان کردن طوطی وار انها با نظریه پردازی فرق میکند)طی 3بازی که نمره اش در هر 3بازی صفر شده تحلیل های جالبی دارد که بیان کننده عمق اگاهی اش از فوتبال است او ابتدا از بدشانسی اش گلایه کرد که چرا بازی اول با نفت مسجد سلیمان هم قرعه شده!!!اما گلایه دوم او از گرمای هوابود و گلایه 3سوم امروز او از عدم دقت فورواردش بیان میشود. فقط باید یک چیز به ایشان گفت اگر باشگا ههای ما خصوصی بودنند واگر امور فوتبال در دست اهلش بود ایشان حداکثر جایگاهی که در فوتبال داشت دبیری ورزش بود وبس!!
حسین
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۰
برای اینکه مربا هستی عوض مربی
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۳
چون مربی نیستی‌
مجاورى
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۷
به جاى در پوستین خلق افنادن علم تان را بیشتر کنید که بدانید چرا اتفاق میافتد... با بیانیه دادن و قیاس مع الفارق کردن و مصاحبه یک طرفه کردن و جربزه و دانش لازم براى بحث فنى دو طرفه را نداشتن و این جور مسائل مربى بهترى نخواهید شد...
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۰
خوشم میاد که بعد از دو تا بیانیه ضایع علیه کیروش خوب مفتضح شدی! دانش وسواد فوتبالی که نداری دو زار آبرو و احترام داشتی که اون هم با اون بیانیه ها رفت!!
sepehr
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۱
متاسفم برای کانونی که سرمدارش معلم یه ظاهراخلاقه
به امیدروزی که فوتبال کشور از وجودافرادی که خودشان راطلبکارورزش می دانن پاک بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر