فهرست
قلعه‌نویی: من می‌مانم تا آدم‌هایی که فساد اخلاقی دارند بروند/ما مربیان باید لال باشیم!
قلعه‌نویی: من می‌مانم تا آدم‌هایی که فساد اخلاقی دارند بروند/ما مربیان باید لال باشیم!

قلعه‌نویی: من می‌مانم تا آدم‌هایی که فساد اخلاقی دارند بروند/ما مربیان باید لال باشیم!

آی‌اسپورت-استقلال تهران در سومین گام از لیگ برتر در فولادشهر زمین‌گیر شد و نوار پیروزی‌هایش را پاره شده دید تا حداقل در پایان هفته‌ی سوم با صدرنشینی بیگانه باشد. امیر قلعه‌نویی پس از شکست 3 بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری گفت:

شکست سنگین برابر سپاهان؛ ارزیابی شما چیست؟

اجازه می‌خواهم دو تبریک داشته باشم اول به سپاهان بابت بردی که داشتند و تبریک دوم به ورزشگاه فولادشهر که پر شد از تماشاگر. امیدوارم روزهای خوب فوتبال به فوتبال برگردد. من به نتیجه کاری ندارم قرار شده ما مربیان لال باشیم و در مورد داوری حرف نمی‌زنم. بازی خوبی بود و تماشاگران از بازی لذت بردند و قرار شد مربیان لال باشند و در مورد مسایل دیگر صحبت نمی‌کنم.

قضاوت فغانی؛ همچنان بر اعتراض خود اصرار دارید؟

کارشناسان داوری ارزیابی خوبی داشته باشند و واقعیت‌ها را بگویند حالا که قرار نیست مربیان حرف بزنند کارشناسان در مورد مسایل داوری به سازمان لیگ بگویند حق ما باخت نبود .بالای 8 خطا پشت محوطه جریمه گرفتیم و 8-9 کرنر زدیم ولی یک مطلب می‌گویم، با این داوری اگر می بردیم دوستان قلم به دست چه تیترهایی می‌زدند؟ ولی قرار شده ما حرف نزنیم و حسین عسگری به مسایل داوری رسیدگی کند. فلان مربی و فلان بازیکن جریمه می‌شوند خدا وکیلی حق ما باخت نبود. الان هم می‌گویم کرنر زدیم و ضربات کاشته زیادی هم زدیم.

نکونام و منش پهلوانی؛ فقط شما بگوئید

خیلی ممنون هستم. ما ماندیم ومبارزه می‌کنیم و یکماه و یکماه ونیم دیگر همه چیز برای مردم مشخص می‌شود. یا آنهایی که اتهامت زدن وضعیتشان مشخص می‌شود یا در دادگاه انقلاب یا در دادگاه فوتبال مشخص می‌شود همه چیز و به اتهام ها رسیدگی می‌کنند. مگر رائول و دل پیرو از تیم‌هایشان نرفتند چرا آنها حرفی نمی زنند؟ مرام پهلوانی در فوتبال ما نیست. یک بازیکن می‌رود همه چیز خراب می شود وقتی هستی پهلوان هستی و آرامش می‌دهی من تعجب می‌کنم چرا مطبوعات پیگیری نکردند. هستی پول می گیری و بازی می‌کنی آدم خوبی هستی ولی وقتی می‌روی ادم بد می شوی. چرا مطبوعات این مسایل را پیگیری نمی‌کنند؟

نمی‌خواستم یکسری صحبت‌ها را انجام بدهم و آنها را برای آخرتم گذاشته بود. شفیع زاده شاهد است 1میلیارد و 200 میلیون گرفتم 300 میلیون خرج کردم و 150 میلیون هم طلب دارم و شکایت هم نکردم فقط یکی دو بار گفتم پولم را بدهید. در تبریز بودم حسینیه درست کردم بروید بپرسید. باید بمانم تا آدم‌هایی که فساد اخلاقی دارند بروند. امثال من بروند فضای برای آن آدم‌ها بیشتر می شود. آقای باقری خواهش می‌کنم بروید اقای شفیع‌زاده را بیاورید معاون وقت بانک صادرات را بیاورید و کمک‌های خیریه‌ای که انجام دادیم را بگویند بعد از دو سال این حق را دارم بیایند و کنفرانس مطبوعاتی بگذارند.در مبارزه طلایی برنده شدم.

امید ابراهیمی و آمدن به استقلال؛ شما به دنبالش رفتید؟

من خودم دنبالش نرفتم هر مربی دیگری بود از امید ابراهیمی درصد می‌گرفت یا این بازیکن را با خودش می برد چون من او را از بندرعباس آوردم. یکی از بهترین هافبک‌های دفاعی ایران است. او می‌توانست در جام جهانی فیکس بازی کند. ما پیرو فرهنگ پهلوانی هستیم من هواداران سپاهانی‌ها را دوست دارم جز بهترین‌ طرفداران ایران هستند و به آنها تبریک می‌گویم.

ابراهیمی یکی از بهترین مدافعان بود و اگر می دانستم صادقی مصدوم است مدافع دیگری می‌گرفتیم تا برخلاف میل‌مان خرسندنیا هافبک دفاعی است را در دفاع به کار نمی‌گرفتیم و به غیر از آن توپی که به تیرک ما خورد همه چیز در اختیار ما بود و در مورد پنالتی هم کارشناسان باید نظر بدهند.

اشتباه داوری؛ قابل چشم‌پوشی است؟

اشتباه داوری هم پیش می‌آید.

 

  ۱۹  
آی اسپورت
2014-08-14 22:13:18
نظر دهید

۱۹ نظر
اسی
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۱
هرمربی دیگر بود از ابراهیمی درصد می گرفت یا اورا با خودش می برد ،خوب اعترافی کردی گروهبان ،اعلام بعضی بازیکنان مبنی بر درصد گرفتن از بازیکنان ،همراه بردن فله ای تعدادی از بازیکنان از استقلال به سپاهان وبعد به تراکتور....شما عجب پاکی خخخخخخخخخخخ
محمد
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۷
مردک تو مافیا هستی ، دلیلی نداره چون حسینیه ساختی ادم خوبی هستی،کارهات هم برای ریاکاری هست
ایمان
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۰
فدای سرت امیر خان
مجید
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۶
امیر مصداق کامل : سرشاخه نشسته بن می برید شده است .او باید بخاطر خودش و افتخاراتش بجای اینکه وقت ازادش را آزاد !!سپری کند صرف یک مکث طولانی از تفکرات فوتبالیش که زمان انها گذشته بنماید. خوردن این تعداد گل در بازی اهواز هم میتوانست اتفاق بی افتد ؟ اینکه استقلال مدتهاست خوب بازی نمی کند وبه اندازه پدیده مشهد قادر به بازی با توپ و میدان داری هدفمند نیست؟تیم مشهدی تازه به لیگ امده. برای من که هوادار استقلال هستم وهردو بازی قبلی استقلال وسپاهان را دیده بودم کاملا واضح بود که استقلال با نتیجه بد بازی را واگذار میکند؟چرا ؟ زیرا تکیه بیش از حد به بدنسازی حاکی از ارائه فوتبال فیزیکی ویا چریکی وپارتیزانی داش! جنگ در وسط میدان بجای تفکر در زمین بازی؟درست مانند پارتیزانها حمله کردن بی مهابا و نا منظم ودقیقا مانند انها شکست خوردن زمانی که به ارتش منظم برخورد کنند! امیرزمانی سرامد بود اما اکنون هم سطح مربیان وطنی شده است! او دیگر به مانند گذشته رقیبانش را انالیز نمیکند چون سپاهان همانگونه که به گسترش گل زد 2بار به استقلال به همان شیوه گل زد او انالیز نمیکند ظاهرا وقت ندارد از بس که در همایش ها شرکت میکند!؟ او چرا زمانی سرآمد بود؟ زیرا با رفتن به آلمان تا حدودی به روز بود دیگران به او رسیدند اما او هنوز در 10 سال گذشته گیر کرده؟او باز خواهد برد اما تیم هایی به مانند سایپا و راه اهن و ..را !؟ اما باز به اسکوچیچ و زلاتکو خواهد باخت اگر در به همین پاشنه بچرخه! گر نیاموخت از گردش روزگار--- نیاموزد از هیچ اموزگار!
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۲
قلعه نوعی حق نداره، بذاره حق استقلال بخورند تا کی قراره استقلال به اشتباهات داوری آقای فغانی ببازه
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۳
سال پیش فغانی 4 امتیاز گرفت امسال هم 3 امتیاز دیگر ببینیم کمیته داوران فغانی محروم میکنه!
-
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۴
سپاهان 7 تا دروازه خالی نزد، چی میگی امیرخان؟
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۷
حتما سپری کردن هر روز ظهر توی باشگاه انقلاب هم جزو برنامه های حسینیه ساختن برای دختر های باشگاه انقلاب هستش!!!!!!! این همه عوام فریبی برای چی؟
آرش
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۱۰
"به غیر از آن توپی که به تیرک ما خورد همه چیز در اختیار ما بود" واقعا این طور فکر می کنی امیر خان؟ نکنه من داشتم بازی دیگه ای رو نگاه میکردم؟ شایدم استقلال امروز زرد پوشیده بود و سپاهان آبی؟ چیزایی که من دیدم این بود: یه دروازه خالی که خلعت زد اوت، یه تک به تک دیگه که اونم سوکای زد اوت و سه چارتا صحنه خیلی خطرناک دیگه. از دید شما ضربه کاشته پشت هیجده برتری یه تیم رو نشون میده؟ یا تعداد کرنرها؟ اگه به این منطق باشه باید تعداد سانترها و اوت دستی های نزدیک دروازه حریف رو هم بشمری دیگه. چون تو فوتبال ما اوت دستی هم یه تاکتیک مهم واسه گل زدنه. اون وقت امیرخان تو بازی بعدی میگه: غیر از سه تا گلی که خوردیم و دو تا توپی که به تیرمون خورد، بقیه بازی دست ما بود. برید نگاه کنید 18 تا اوت دستی نزدیک دروازه حریف ازشون گرفتیم. 43 تا کرنر زدیم و 14 تا هم خطا بین هیجده قدم و نیمه زمین حریف گرفتیم. آره تو راست میگی امیر خان، حق تیمت امروز باخت نبود! تیمت دو نفرس، خسرو حیدری بکشه شاید ممد قاضی هد زد!
مـافـیا
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۴۲
امیر مافیا می‌بینم که از پارسال که علی‌ دائی صدای کثافت کاریهای بعضیها رو در اورد نتیجه گرفتن برات خاطره شده؟!!!!! نصف بازیکن‌های ایرانو جمع کردی تو تیمت اینجوری نتیجه میگیری...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ملیجک‌های کیسه بشتابید!!!!!!
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۰۶:۲۱
تو دیگه دیتت رو شده برا همه.... اینم نفسایه آخرته تا شهریار تو دربى جررررت بده
مهران
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۲۳
" کرنر و ضربه ایستگاهی زدیم"، "به جز اون توپی که خورد تیرک همه چیز در کنترل ما بود" :)))) .... بعضی وقتا آدم باید بگه حریف بهتر بود و برد، این جوری احترام خودش هم حفظ میشه.
مروت جعفرپور
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۲۴
تو دیگه از فوتبال پاک حرف نزن اقای قلعه نوعی که پرونده ات معلومه
جمشیدیان - اکبرپور - تقی پور - نظری و ..... خیلی های دیگه پس .......................
ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمانیم
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۸
امیر خان به جای این فرافکنی ها با مردم رو راست باشید و راحت بگویید
"" استقلال در مقابل سپاهان ؛ سوسک شد ""
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۳
وقتی مربی پرمدعاهای لیگمون امیر و دایی باشن توقعی ازمون نیست.بنده خدا نزدیک بود دوباره تیمو شیش تایی کنه داره میگه بجز تیرک بازی دست ما بود.برو دوباره یه مسجد بساز که شش تایی نشدین
سید استقلالی
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۴
امیر تودربرابر دشمنانت اول خدا وبعد ما هواداران استقلال رو داری فقط قوی باش
-
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۱۷
به عنوان یه استقلالى متاسفم که به جاى مرحوم حجازی امثال تو باید رو نیمکت بشینن و فوتبال على اصغری بازى کنیم آقاى قلعه نویى ما تا کى باید به خاطر فساد شما تحقیر بشیم؟؟؟؟ شاید بعضى از هوادارا به خاطر تعصبشون از شما حمایت کنن ولى خدا جاى حق نشسته ...
سید استقلالی
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۱
اقای که اسم نداری ما استقلالی ها به خاطر امیر خان تحقیر نمیشیم بلکه افتخار هم میکنیم
2DAR1.COM
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
nemishod hala ba ham dar giir nemishodid :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر