فهرست
ابراهیم‌زاده: به پیروزی با اختلاف 4 گل باید سه امتیاز بدهند ! / زمین‌خوردن بازیکنان نفت در دو سه صحنه تعجب‌آور بود
ابراهیم‌زاده: به پیروزی با اختلاف 4 گل باید سه امتیاز بدهند ! / زمین‌خوردن بازیکنان نفت در دو سه صحنه تعجب‌آور بود

ابراهیم‌زاده: به پیروزی با اختلاف 4 گل باید سه امتیاز بدهند ! / زمین‌خوردن بازیکنان نفت در دو سه صحنه تعجب‌آور بود

آی‌اسپورت-پیکان تهران در سومین گام از لیگ برتر نیز موفق به کسب پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان نشد و دومین تساوی متوالی را کسب کرد. منصور ابراهیم‌زاده، سرمربی پیکان تهران پس از تساوی پیکان مقابل نفت مسجدسلیمان عنوان کرد:

کسب دومین تساوی در حسرت پیروزی؛ بازی چطور بود؟

ما برای رسیدگی به آمادگی کامل نیاز به زمان داریم. در این دیدار از دو سه بازیکن جوان استفاده کردیم. حسینی و میلاد نوری را به علت مصدومیت در اختیار نداشتیم و دفاع سمت چپمان را در پست مدافع سمت راست استفاده کردیم قطعا به مرور زمان بهتر خواهیم شد.

هر تیمی که در خانه حریف بازی می‌کند بیشتر به دنبال بازی بسته و استفاده از ضدحمله است ما هم این موضوع را می‌دانستیم و حضور ملکی و درویشی در تیم حریف باعث به وجود آمدن ضدحملاتی بود. ما هم مجبور بودیم که در این صحنه‌ها اضافه شویم.

موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم و اگر در همان 30 ثانیه ابتدایی که دروازه‌بان حریف درون دروازه حریف نداشت توپمان به گل تبدیل می‌شد شرایط فرق می‌کرد. باید کار کنیم و به آینده امیدوار باشیم.

گل‌زنی؛ این عنصر گمشده‌ی پیکان کجاست؟

گلزنی امری ذاتی است نیمه دوم شرایط را به گونه‌ای مهیا کردیم که این امر محقق شود و از بازیکنی استفاده کردیم که بتواند این کار را انجام دهد. برای رسیدن به گل باید هافبک‌ها هم بتوانند مهاجم را تغذیه کنند. ساموئل و بارانی هافبک‌های تدافعی هستند و در این دیدار ما میلاد نوری را نداشتیم.

وقت‌کشی؛ نفت برای تساوی لحظه‌شماری می‌کرد؟

در دو سه صحنه که بازیکنان روی زمین افتاده بودند ما تعجب کردیم بازیکن روی زمین افتاده بود و در حالی که برانکارد هم وارد زمین شد او از زمین بلند شد و به بازی ادامه داد. به هر حال این مسائل صورت می‌گیرد و شاید ترفند یک تیم باشد اما ما باید آنقدر خوب کار کنیم که بتوانیم نتیجه بگیریم. به این صحنه‌ها نه داور و نه من می‌توانم اعتراض داشته باشم در نهایت هم شرایطی پیش آمد که یک امتیاز را کسب کردیم اگر هم تصمیمی در آینده گرفته شود بخش تیمی است و منحصر به فرد نیست.

یک لیگ کسل‌کننده؛ کی‌روش بازهم خواهد خوابید؟

در بازی‌های اول همه به دنبال این هستند که تیم خودشان را بشناسند تیم‌های بالای جدولی به دنبال گلزنی هستند شاید در این مقوله هم گل دریافت کنند شاید باید تصمیمی گرفته شود که مثلا اگر تیمی با اختلاف 3 گل به برتری رسید 4 امتیاز کسب کند و اگر تیمی با اختلاف یک گل پیروز شد 2 امتیاز به او بدهند به هر حال تیم‌ها تلاششان را بیشتر کنند.

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-14 22:23:55
نظر دهید

۲ نظر
حمزه
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۳
چرا شوتین شما؟ تیتر و حرفش یکی نیست!!!!!!!!!!!!
مجید
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۴
منصور خان هم از رو دست منصور خان استقلال مشق می نویسند. کلا فلسفه فوتبال را کنار گذاشته ! پول جمع میکنند!!آن تیم ذوب آهن ساختن ظاهرا فقط برای کیسه دوختن بوده وبس!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر