فهرست
گزارش روز:فلورنتینو پرز در پاریس،آغاز دور جدید مذاکرات برای فروش دی ماریا
گزارش روز:فلورنتینو پرز در پاریس،آغاز دور جدید مذاکرات برای فروش دی ماریا

گزارش روز:فلورنتینو پرز در پاریس،آغاز دور جدید مذاکرات برای فروش دی ماریا

آی اسپورت - ساعاتی پیش رادیو مونته کارلو گزارش داد که فلورنتینو پرز روز چهارشنبه وارد پاریس شده است و این سفر او به منظور آغاز دور جدید مذاکرات با پاریسن ژرمن برای انتقال دی ماریا به تیم پاریسی عنوان شده است.

چند روز پیش، مالک پی اس جی آقای ناصر الخلیفه گفته بود :\" دی ماریا برای پاریسن ژرمن بسیار گران است و با وجود مذاکره با دوست خوبم فلورنتینو پرز از خرید او منصرف شدیم \"

به نظر می رسید که با این اظهارات، پرونده انتقال ال فیدئو به پاریس بسته شده باشد؛ اما سفر ناگهانی پرز به پاریس نشان دهنده شروع دور جدید مذاکرات بین دو باشگاه است.

پاریسن ژرمن با مشکل رعایت فیرپلی مالی مواجه است و به همین منظور در ابتدا باید یکی از بازیکنان مطرح خود را به فروش برساند از آن سو، رئال مادرید برای خرید فالکائو حتما باید دی ماریا را به باشگاهی دیگر واگذار کند. چرا که رئال مادرید نیز بنا بر قانون نمی تواند بیش از 3 بازیکن خارج از حوزه اروپا داشته باشد .

در حال حاضر خامس رودریگس،ناواس و دی ماریا سه بازیکنی هستند که پاسپورت اروپایی ندارند. رئال به شدت به یک مهاجم دیگر نیازمند است و بدین منظور مدتهاست که فالکائو را زیر نظر دارد.

پرز قصد دارد تا با فروختن دی ماریا، این مهاجم کلمبیایی را به مادرید بیاورد.منچستر یونایتد دیگر مشتری دست به نقد دی ماریا محسوب می شود اما به نظر می رسد که آقای رئیس، علاقمند است تا هر طور که شده دی ماریا را به پاریسن زرمن واگذار کند.


منبع : as

     
آی اسپورت
2014-08-15 01:08:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر