فهرست
روبن: بایرن می‌تواند با رقبای قدرتمندش رقابت کند
روبن: بایرن می‌تواند با رقبای قدرتمندش رقابت کند

روبن: بایرن می‌تواند با رقبای قدرتمندش رقابت کند

آی اسپورت- آرین روبن، مهاجم بایرن مونیخ مدعی شد که هواداران نباید نگران فصل جدید باشند زیرا تجربه گواردیولا، یک فصل موفقیت آمیز دیگر برای آنها رقم خواهد زد.

با وجود شکاندن رکورد بوندس لیگا در فصل گذشته،  بایرنی ها در نیمه نهایی لیگ قهرمانان روپا با نتیجه 5-0 مقابل رئال مادرید تحقیر شدند.با این حال، روبن به موفقیت در فصل آینده به همراه بایرن مطمئن است و از هم تیمی هایش خواست که در بهترین شرایطشان باشند.

او در مصاحبه با سایت باشگاه گفت: \" نیازی به نگرانی نیست. مسلما، حریفان ما این فصل قوی تر خواهند بود ولی ما از توانایی های خود آگاه هستیم و سرمربی بسیار با تجربه ای در این شرایط داریم. فکر می‌کنم شروع فصل با بازی مقابل وولفسبورگ، شالکه و اشتوتگارت بسیار جذاب باشد. همه به این موضوع فکر می‌کنند که باید سخت کوش باشیم و نمی‌توان بیخیال بود.\"

روبن درباره حضورش در لیست 3 نفره برترین بازیکنان اروپا در کنار مانوئل نویر و کریستیانو رونالدو گفت: \" فوق‌العاده است. کاندید چنین عنوانی شدن افتخار بزرگی است. باید به لیست طولانی بازیکنانی نگاه کنم که برای این عنوان کاندید شده بودند و همچنین برای بایرن و تیم ملی هلند خوشحالم. دو کاندید از 3 نفر اصلی از بایرن هستند و توماس مولر و فیلیپ لام هم چهارم و پنجم هستند. این نشان می‌دهد که بایرن چه تاثیری روی فوتبال اروپا در چند سال اخیر گذاشته است.\"

     
آی اسپورت
2014-08-15 10:07:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر