فهرست
اسکولز: حتی فن خال هم نمی‌تواند این فصل منچستریونایتد را قهرمان لیگ برتر کند
اسکولز: حتی فن خال هم نمی‌تواند این فصل منچستریونایتد را قهرمان لیگ برتر کند

اسکولز: حتی فن خال هم نمی‌تواند این فصل منچستریونایتد را قهرمان لیگ برتر کند

آی اسپورت- پل اسکولز، هافبک سابق منچستریونایتد عنوان کرد که لوئیس فن خال، ترس را در دل بازیکنان یونایتد به وجود آورده که می‌تواند باعث موفقیت شود.

فن خال پیش از جام جهانی به عنوان سرمربی فصل آینده یونایتد انتخاب شده بود و جایگزین دیوید مویسی شد که نتوانست رتبه ای بهتر از هفتم کسب کند. فن خال سیستم 2-5-3 را برای یونایتد انتخاب کرد و در تورنومنت تابستانی موفق شد قهرمان جام گینس شود.

اسکولز یادداشتی در روزنامه The Independent نوشت: \" او یک دیوانه ی باهوش است !  ترس را به بازیکنان یونایتد بازگردانده است. 20 سالت تحت هدایت فرگوسن بازی کردم، گاهی او بسیار ترسناک می‌شد. گاهی ترس می‌تواند بهترین بازی را از شما بیرون بکشد. ولی  تصاویری در تلویزیون از او دیدم که به خاطر یک پاس، یک بازیکن را به آغوش می‌کشد و چند ثانیه بعد عصبی می‌شود.

از عملکردتان در بازی روزهای شنبه می‌توانستید بفهمید که فرگوسن چه رفتاری با شما خواهد داشت. اگر خوب کار کرده بودید، با شما خوش و بش می‌کرد و اگر خوب نبودید، هفته ی بعد در ترکیب حضور نداشتید.

فن خال تجربه ی خوبی با تیم‌های بزرگ دارد و امیدوارم بتواند موفقیت را به یونایتد بیاورد. قهرمانی در لیگ؟ اگر خرید دیگری انجام نشود، شاید این فصل نتوانند به این موفقیت برسند ولی مطمنئا نسبت به سال گذشته بهتر خواهند بود. اطمینان خاطر در فصل گذشته بسیار پایین بود و فکر می‌کنم از این بابت مشکلی در این فصل وجود نداشته باشد.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-15 12:08:33
نظر دهید
۲ نظر
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۹
فن خال که سهله، حتی آنجلوتی هم نمیتونه منچستر رو این فصل قهرمان لیگ کنه.
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۷
پ نه پ! فن خال تا حالا قهرمان ucl شده؟؟
انجلوتی تا حالا 4 بار به فینال رفته و 3 بار قهرمان شده. فن خال همون سال 2010 که تو فینال ucl جلوی شاگردش مورینیو مات شد باید مربیگری رو کنار میذاشت. عیار یه سرمربی تو لیگ قهرمانان اروپا مشخص میشه و اونجا واسه سرمربیها حکم شطرنج رو داره و معلوم میشه کی بهتره، مورینیو و انجلوتی و.. مربیان درجه یک جهان هستند و فن خال در بهترین حالت باید با کاپلو یا فرگوسن مقایسه بشه. فرگوسن هم تو این 40 سالی که تو منچستر بود فقط دو بار قهرمان ucl شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر