فهرست
دو فریم از یک قتل!/ شبِ شاهکار لوسیانو پریرا
دو فریم از یک قتل!/ شبِ شاهکار لوسیانو پریرا

دو فریم از یک قتل!/ شبِ شاهکار لوسیانو پریرا

آی اسپورت - ستاره برزیلی سابق فولاد خوزستان و حالِ حاضرِ سپاهان، آماده ترین بازیکن خارجی حاضر در رقابت های لیگ برتر ایران به شمار می رود. لوسیانو پریرا در فصل گذشته به اندازه ای به قهرمانی تیمش کمک کرد که بعد از افتضاح برزیل در رقابت های جام جهانی، فولادی ها او را گزینه ای به مراتب مناسب تر از امثال فرد، جو و برنارد برای تیم ملی می دانستند!

شیمبای 30 ساله پیش از ورود به ایران، در باشگاه های مختلف برزیلی به موفقیت خاصی نرسیده بود. او دو سال قبل، قراردادش با باشگاه خوزستانی را به امضا رساند. آن ها که سابقه امضای قرارداد با خارجی های ضعیف زیادی را داشتند، این بار انتخاب درستی داشتند و خیلی زود به گلزنی های این مهاجم در نوک خط حمله شان تکیه کردند. نکته ویژه در بازی این مهاجم 1 متر و 82 سانتی، تلفیق توانایی فیزیکی و تکنیک است. البته او از آن دست بازیکنان فانتزی نیست که در هر مسابقه چندین مدافع را دریبل بزند اما در مواقعی برزیلی بودنش را بدجوری به رخ می کشد.

پریرا، بهترین بازیکن روز گذشته حساس ترین دیدار لیگ چهاردهم تا به اینجای فصل بود. او در نیمه اول با ارسال یک پاس گل تماشایی برای مهدی شریفی پایه گذاری گل برتری تیمش شد. او با این حرکت، پاس زیبای شریفی در دیدار هفته گذشته با گسترش برای خودش را نیز تلافی کرد. در نیمه دوم و در شرایطی که استقلالی ها امیدوار بودند روی ضربات کرنر به گل مساوی دست پیدا کنند، پریرا با یک ضربه دقیق توپ را به تور دروازه فروزان رساند و نهایت بهره را از بی دفاعی های این روزهای استقلال برد. این برزیلی حالا یکی از دوگله های لیگ برتر است و با توجه به شرایط ایده آل سپاهان، شانس  زیادی برای باقی ماندن در کورس تا پایان لیگ خواهد داشت.

\"لوسیانو\"لوسیانو


 

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-15 13:11:04
نظر دهید

۳ نظر
میلاد
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۵۷
اگر حافضتون یاری نمیکنه لاقل کمکی تحقیق کنید پیش از مقاله مگر اینکه...
عماد رضا، جان واریو، پادوانی و... اینها رو کی آورد؟ اتفاقا ب نسبت تیمهای دیگه خارجی های خوب بیشتری آورده
somebody
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۸
emad reza
janvario
shimba
hamin emsal chago
vaqean ensaf ham khoob chizie
تیام
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۲۵
لطفا در درج مطالب دقت کنید
باشگاه فولاد معروف به آوردن بازیکنان خوب خارجى به لیگ ایران
جانواریو، کارلوس آلبرتو، عماد رضا، پریرا، چاگو، مساریچ ، پادوانى و...
لطفا با درج این مطالب کذب باشگاه فولاد رو خراب نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر