فهرست
محمد نوری باز هم بیرون از ترکیب اصلی پرسپولیس!
محمد نوری باز هم بیرون از ترکیب اصلی پرسپولیس!

محمد نوری باز هم بیرون از ترکیب اصلی پرسپولیس!

آی اسپورت – محمد نوری کاپیتان تیم پرسپولیس که  در فصل نقل و انتقالات قصد جدایی از تیمش را داشت اما در نهایت سرخپوش باقی ماند فصل تازه را از روی نیمکت شروع کرد.در بازی اول پرسپولیس مقابل نفت نوری از دقیقه 89 وارد زمین شد و تنها در دقایق تلف شده بازی کرد.در بازی دوم با وجود محرومیت کفشگری به نظر می رسید دایی از کاپیتان اول تیمش به عنوان هافبک دفاعی کنار حقیقی استفاده کند اما دایی ،نوراللهی جوان و گمنام را به  نوری ترجیح داد.نوری در اهواز هم روی نیمکت نشست و بنا به شرایط مسابقه و بعد از دریافت دو گل از فولاد از دقیقه 62 به زمین رفت.
برای بازی با ذوب آهن و بعد از محرومیت صادقیان پیش بینی می شد نوری  بالاخره در هفته سوم  به ترکیب اصلی راه یابد چرا که پرسپولیس هافبک بازیساز نداشت و بقیه هافبک های این تیم هم قابلیت بازی در پست 10 و پشت تک مهاجم تیم را نداشتند. با این حال عجیب است که می شنویم محمد نوری  امروز هم در ترکیب اصلی پرسپولیس جایی نخواهد داشت و  بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.
با این حساب  مشخص نیست چرا دایی این بازیکن  را با قراردادی 900 میلیونی در تیمش حفظ کرده و قرار است کی از او استفاده کند؟!
 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-15 13:18:07
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۰
اولا این قرارداد سفید امضا کرده دوما اسماعیل زاده جای صادقیان بازی می کنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر