فهرست
وکیا : یک گل زدیم ، چند گل نزدیم
وکیا : یک گل زدیم ، چند گل نزدیم

وکیا : یک گل زدیم ، چند گل نزدیم

آی اسپورت- یوسف وکیا دفاع 21 راست ساله اندیمشکی فولاد امسال یکی از پدیده های لیگ برتر بوده است.وی 40 می پوشد و ما را یاد علی حمودی چندسال پیش در دفاع راست فولاد می اندازد.
دفاع راست تیم ملی امید، و کسی که امید زیادی به او برای رسیدن به تیم ملی بزرگسالان وجود دارد. درباره برد برابر ذوب آهن ، تیم امسال فولاد و اسکوچیچ با خبرنگار ما به گفت و گو پرداخت. بازی دیروز با راه آهن و یک برد دیگر ؟ بازی بسیار خوبی بود .نیمه اول تقریبا پایاپای بودیم ولی نیمه دوم توپ و زمین مال ما بود.توانستیم یک گل بزنیم و چند توپ هم با بدشانسی مان به گل نرفت ولی خدارا شکر سه امتیاز را توانستیم دشت کنیم.
ای کاش بازی پخش می شد تا هوادارانمان از خانه هایشان این بازی و برد را می دیدند. فولاد امسال را چطور میبینی ؟ فولاد امسال نسبت به سال قبل متحول شده است .اگر قوی تر فولاد پارسال نباشیم ، ضعیف تر هم نیستیم. شاید بعضی در ابتدا به تیم ما و باشگاه خرده می گرفتتند اما نشان دادیم که آکادمی فولاد در ایران جز بهترین هاست و میتواند ستاره به فوتبال ایران معرفی کند ما هنوز فولادیم و فولاد می مانیم. نظرت درباره اسکوچیچ که در هر سه بازی تورا در ترکیب فیکس قرارداده است ؟ از لحاظ فنی اسکوچیچ مربی قابلی است و مورد تایید همگان است.من هم از او ممنونم که به جوانان در فولاد اعتماد کرد و امیدوارم که بتوانم جواب اعتمادش را به خوبی بدهم و دل او ، باشگاه و تمام مردم خوزستان را شاد کنم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-15 13:22:15
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۳
فدایی داری یوسف. حتمن میتونی. ما به تو و تیمت امید داریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر