فهرست
سندروم سال چهارم؛ آخرین فصل رویایی برانکو؟
سندروم سال چهارم؛ آخرین فصل رویایی برانکو؟

سندروم سال چهارم؛ آخرین فصل رویایی برانکو؟

آی اسپورت - پپ گواردیولا، معمار یک بارسلون رویایی بود. تیمی که سه فصل، درخشید اما سال چهارم همه چیز را از دست داد. پپ، بلافاصله این تیم را ترک کرد اما پروژه او، آنقدر موفق بود که باشگاه آن را با دستیارانش ادامه دهد. مسیر برانکو در پرسپولیس، بی‌شباهت به بارسای پپ نبود. با این تفاوت که هر سال،‌ جذابیت آن کمتر می‌شود. برانکو کارش را با پرسپولیسی رویایی و البته نایب قهرمان آغاز کرد اما بهترین قهرمانی‌اش، این فصل و در شرایطی به دست می‌آید که کمتر از همیشه، هواداران را به وجد می‌آورد. تعداد تماشاگرانی که از تیم بازنده دربی استقبال می‌کنند، این فصل نصف شده بود و حمایت آن‌ها هم شباهت چندانی به حمایت‌شان پس از باخت‌های یکی دو سال قبل‌شان نداشت.

از پرسپولیس رویایی برانکو رامین و طارمی و سروش هر کدام به دلیلی این تیم را ترک کرده‌اند، جانشینی در سطح‌شان اضافه نشده و مسلمان هم روی نیمکت می‌نشیند. به جای پانادیچ و چوک که هر کدام در سطح مربیگری پرسپولیس بعد برانکو بودند هم برادر همیشه ناکامش روی نیمکت کنار او می‌نشیند. مسیر پرسپولیس با شجاع و ماهینی و ربیع‌خواه، هنوز ادامه دارد اما روز شباهتش به تیم رویایی پروفسور کمتر می‌شود. تیم برانکو بحران‌های سختی را با موفقیت پشت سر گذاشت اما بحران بی انگیزگی برانکو، شاید مهمترین بحرانی باشد که این تیم را تهدید می‌کند. بحرانی که اگر با موفقیت پشت سر گذاشته نشود و پروفسور نتواند تیم جدیدش را بسازد، پروژه او هم با موفقیت‌هایش به پایان می‌رساند.

 

روزنامه سازندگی

۱۶ ۵  
آی اسپورت
2018-03-09 13:02:00
نظر دهید

۵ نظر
معین
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۱۸
جدی خیلی دوست دارم راجع به صفحه ورزشی روزنومه سازندگی بدونم یعنی یک صحفه جا واسه چند تا ریز و درشت این اسامی هیچ کجا نشنیده جا داره یک وجب روزنومه چند تا نویسنده پرسپولیسی نشون دار لتزم داره که دیگه دلش اروم بشه این یکی که دیگه نوبره!!سازندگی خخخخخخ
منتقد
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۰۶
چه جالب. تفسیر ایرانی به این میگن. همین تفسیرها رو از دنیا دارید که یه آفتابه هم نمیتونید تو این مملکت تولید کنید.واقعادیدگاه شما بسیار سطح پایین هست. جالبه شجاع رو همردیف ماهینی قرار دادید. ما پرسپولیسی ها شجاع رو فوق العاده قبول داریم. اینکه برانکو میگه خط دهی غلط توسط روزنامه نگار مصداقش همینه. خواهشا دو دقیقه فکر کنید بعد مطلب بنویسید. دو دقیقه!
رضا
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۵۱
همینطوری نظر میدید که به این مملکت میگن جهان چهارمی. چون تو از شجاع خوشت میاد باید بگی «ما پرسپولیسیها»؟ یعنی یه نفری جای چند میلیون پرسپولیسی نظر میدی و حاضر نیستی یه دقیقه فکر کنی که نویسنده چی نوشته اونوقت بهش توصیه میکنی دو دقیه به حرفای خنده دارت فکر کنه؟ چقدر توهم؟ چقدر اعتماد به نفس؟ هر کی فکر میکنه فقط خودش خوبه و میفهمه. فقط دیدگاه خودش سطح بالاست. آی اسپورت چرا کامنتا رو نمیبنده این جماعت متوهم برن استراحت کنن. آخه شما از کجاتون در میارید این حرفا رو؟
نستوه کوچولو:)))
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۳:۴۲
برای سلامتی جماعت بیمار دعا کنیم ❤❤
یونس
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۲
هر موقع فیل تونست پرواز کرد بعضی ها هم میتونن پرسی عزیز برانکو رو ناموفق ببینن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر