فهرست
ناراحتی جلالی از مهاجمان گل نزن سایپا/حتما تغییرشان می دهم
ناراحتی جلالی از مهاجمان گل نزن سایپا/حتما تغییرشان می دهم

ناراحتی جلالی از مهاجمان گل نزن سایپا/حتما تغییرشان می دهم

آی اسپورت – تیم مجید جلالی سومین بازی خود را هم انجام داد اما باز هم گلی نزد.جلالی و تیمش این بار در کرج مقابل گسترش فولاد مساوی کردند  و حالا سه تساوی بدون گل حاصل سه هفته جلالی  و تیمش بوده است تا خیلی ها انتقادهای او از کی روش را به خاطر بیاورند و  دانش مربیگری آقا معلم را زیر سوال ببرند.
به هر حال بعد از این مساوی جلالی  نشانه هایی بارزی از ناراحتی را بروز داده  و صراحتا از شاگردانش انتقاد کرده است.جلالی  از داور،زمین و زمان ناراحت نیست،او از دست مهاجمان گل نزن خود شاکی است که در 270  دقیقه قبلی موفق به گلزنی نشده و مثل نفت مسجد سلیمان مقابل ستون گل زده  شان خط تیره دیده می شود.
جلالی  با دلخوری از وضعیت مهاجمان تیمش می گوید:« انتظار من از بازیکنان بالا است و به طور قطع آنها را از این پس در تمرین ها و بازی ها بیشتر زیر فشار قرار خواهم داد. در فصل نقل و انتقالات بیشتر بودجه خود را صرف خرید مهاجم کردیم اما در این سه بازی به هیچ عنوان از عملکرد آنها رضایت ندارم و به طور قطع در ترکیب تیم تغییراتی به وجود خواهم آورد.»
توقع جلالی از مهاجمانش کم نیست و به نظر می رسد از این به بعد شرایط برای آنها سخت خواهد بود:«بازیکنان زیر فشار باید خودشان را نشان دهند. اگر بازیکنی در این گونه فشارها بشکند به هیچ عنوان فوتبالیست قابلی نخواهد بود و باید فوتبال را کنار بگذارد.در پایان هفته سوم و در این سه بازی، فرصت های زیادی را از دست دادیم و این مورد قبول من نیست. می توانستیم در این سه بازی پیروز شویم اما با بی دقتی موقعیت ها را خراب می کنیم.»
یکی از مهاجمان مغضوب جلالی،سیدمهدی سیدصالحی است که فصل قبل را در پرسپولیس با گلزنی شروع کرد اما در سایپا ناکام بوده است:« سید صالحی هم دوندگی خوبی دارد اما مهاجم باید گل بزند. به همین دلیل، به هیچ عنوان از مهره های تهاجمی تیم رضایت ندارم.»
     
آی اسپورت
2014-08-15 13:28:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر