فهرست
زرینچه: من درباره فرد صحبت نمی کنم/ تلاش می کنیم خودمان را برای بازی های بعدی آماده کنیم
زرینچه: من درباره فرد صحبت نمی کنم/ تلاش می کنیم خودمان را برای بازی های بعدی آماده کنیم

زرینچه: من درباره فرد صحبت نمی کنم/ تلاش می کنیم خودمان را برای بازی های بعدی آماده کنیم

آی اسپورت ـ جواد زرینچه مربی و کاپیتان سابق تیم استقلال امیدوار است با تلاش بیشتر نقاط ضعف استقلال برطرف شود.

زرینچه درباره شکست آبی پوشان مقابل سپاهان گفت: قبل از هر چیزی از هواداران بابت این نتیجه عذرخواهی می کنم. تا زمانی که داور آن تصمیم مربوط به  پنالتی را نگرفته بود تیم ما خوب کار کرد اما پس از آن تیم ما از هم پاشید. در مجموع به هواداران و اعضای تیم سپاهان تبریک می گویم. ما هم تلاش می کنیم برای بازی های بعدی خودمان را آماده کنیم.

وی درباره داوری فغانی گفت: درباره داوری نمی شود صحبت کرد. در مجموع امیدوارم داوران روندی را داشته باشند که تیم ها متضرر نشوند.

زرینچه درباره عملکرد خسرو حیدری در این بازی گفت: من درباره فرد صحبت نمی کنم. همه بچه ها نهایت تلاش خود را کردند ولی ما در خط دفاعی مشکل داشتیم. امیدوارم با تلاش بیشتر نقاط ضعف مان برطرف شود. در بحث دفاعی ما مشکل تیمی داشتیم که حتما تا بازی با سایپا برطرف می شود.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-15 13:31:54
نظر دهید

۱ نظر
مجید
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۱
اینکه عذر خواهی میشود خوب است. اما اینکه بعد از پنالتی تیم پاشید همه واقعیت نیست؟ فرض بگیریم درست است سوال اینجاست که باشگاه استقلال که نزدیک به 70 سال از عمرش میگذرد این تجربه را کسب نکرده که بازی بهر دلیل مساوی شد تیم اش از هم نپاشد؟ آیا اقایان وقت نداشته وندارنند در این80 روز تمرین که 70 روزش بدنسازی بوده !؟ این نکات را به تازه واردها یادآوری کنند و راهکار داشته باشند. وای که قهرمان 2 دوره اسیا با یک پنالتی گرفتن از هم میپاشد؟ خوب برای اینکه دفعه بعد نپاشند لااقل پلنی برای آن طراحی کنند؟ ان منصور خان پورحیدری چوب خشک که لولو سرخرمن از ایشان بازدهی بیشتری دارد در چه مواقعی به تیم و بازیکنان کمک میکند؟ ماهیانه 10یا 20 میلیون بگیره بره و بیاد؟!. بابا استقلال که تازه تاسیس نیست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر