فهرست
بیگ‌زاده: مشکل اصلی ما دفاع تیمی است و بحث دفاع فردی نیست/ در روز شکست نباید حرف زد
بیگ‌زاده: مشکل اصلی ما دفاع تیمی است و بحث دفاع فردی نیست/ در روز شکست نباید حرف زد

بیگ‌زاده: مشکل اصلی ما دفاع تیمی است و بحث دفاع فردی نیست/ در روز شکست نباید حرف زد

آی اسپورت ـ هاشم بیگ زاده مدافع تیم استقلال معتقد است مشکل اصلی استقلال در دفاعی تیمی است و بحث دفاعی فردی اصلا مطرح نیست.

بیگ زاده درباره شکست استقلال مقابل سپاهان می گوید: در روز شکست یعنی نباید حرف زد و من هم چنین تصمیم دارم چون وقتی شکست می خوریم یعنی خوب نبوده ایم.

وی ادامه داد: ما قبل از پنالتی خوب بودیم و سوار بر بازی بودیم. پس از آن پنالتی روند عوض شد. البته اگر پنالتی دست  هم بوده باشد نباید روند تیم با آن یک پنالتی عوض می شد. متاسفانه بازی را رها کردیم و شکست بدی را تجربه کردیم.

وی درباره اینکه استقلالی ها مدعی شده بودند که می توانستند گل های بیشتری بزنند می گوید: آنها موقعیت های دیگری هم داشتند چون ما در حال حمله بودیم و سپاهان ضد حمله می زد. شاید اگر این روند برای آنها اتفاق می افتاد ما موقعیت های زیادی پیدا می کردیم و این طبیعی است.

بیگ زاده درباره اینکه آیا دریافت 3 گل در این بازی به دلیل غیبت حنیف عمران زاده و امیر حسین صادقی بود گفت: مشکل اصلی ما دفاع تیمی است و بحث دفاع فردی نیست. به طور حتم غیبت امیر حسین و حنیف هم تاثیرگذار است. به هر حال باید با این شرایط کنار بیاییم و تیم را به شرایط ایده آل برگردانیم.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-15 13:36:57
نظر دهید

۱ نظر
مجید
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۸
ایشان به یکی از دلائل شکست استقلال کاملا به درستی اشاره میکند. نداشتن دفاع تیمی ویا بعبارت دیگر استقلال دارای سازمان تیمی نیست. نه فقط در دفاع که در حمله هم ! نه فقط در بازی درگیری و بدست آوردن توپ که در گردش توپ! این خوب است که برای بدست اوردن توپ جانانه درگیر شویی بخش دیگر سناریو از این جا آغاز میشود که وقتی مالک توپ شدی با آن چه کار کنی!؟ که استقلال معمولا او را به حریف باز میگرداند ویا با سانتر بلند که غالبا دقیق نیست به خارج میزند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر