فهرست
ترکیب عجیب پرسپولیس در بازی امروز؟!/ حقیقی هم در بازی نیست
ترکیب عجیب پرسپولیس در بازی امروز؟!/ حقیقی هم در بازی نیست

ترکیب عجیب پرسپولیس در بازی امروز؟!/ حقیقی هم در بازی نیست

آی اسپورت – به نظر می رسد عصر امروز پرسپولیس با ترکیب عجیب مقابل ذوب آهن صف آرایی خواهد کرد.در ترکیب امروز پرسپولیس بازگشت حسین ماهینی به دفاع راست یک اتفاق جالب است و به احتمال فراوان محمدرضا خانزاده  بیرون می نشیند( شاید هم جای نورمحمدی در مرکز دفاع بازی کند).
در دفاع چپ هم حضور میثم حسینی در ترکیب اصلی قریب الوقوع به نظر می رسد اما اتفاقات عجیبی در خط میانی رخ خواهد داد  تا جایی که شنیده می شود به غیر از محمد نوری،رضا حقیقی هم جایی در ترکیب اصلی ندارد.
ظاهرا دایی بعد از نمایش قابل قبول احمد نوراللهی در اهواز او  را در کنار کفشگری به بازی خواهد فرستاد و حقیقی که مقابل فولاد مثل بقیه همبازیانش خوب کار نکرد و تعویض شد را روی نیمکت می نشاند.با خروج علی عسگری و هادی نوروزی از لیست 18 نفره  و البته محرومیت صادقیان به نظر می رسد دایی از ترکیب طارمی – عالیشاه- عباس زاده در مثلث تهاجمی و رضا نوروزی در خط حمله استفاده کند که ترکیب  تازه و عجیبی است.
  ۴  
آی اسپورت
2014-08-15 14:10:49
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۸
بهتر
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۸
ترکیب اینه : نیلسون- نورمحمدی(حسینی)-خانزاده-بنگر- ماهینی-نوراللهی-کفشگری-عالیشاه- اسماعیل زاده- عباس زاده-نوروزی
عباس
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۷
الان دقیقن شما از کجا خبر دارید ترکیب تیم چیه؟ اگر این ترکیب درست باشه یعنی یکی از داخل تیم داره ترکیب رو لو میده به رسانه ها اون موقعست که باید بشینیم زار بزنیم به حال تیممون
pouria بارسلونا
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۸
احمد نوراللهی ؟ ایول ؛ هم مدرسه ای سابق ببینیم چیکار می کنی ؟ ^_^
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر