فهرست
دنی آلوزِ ایرانی و شادی گل در سه نما/ آغاز درخشش فخرالدینی
دنی آلوزِ ایرانی و شادی گل در سه نما/ آغاز درخشش فخرالدینی

دنی آلوزِ ایرانی و شادی گل در سه نما/ آغاز درخشش فخرالدینی

آی اسپورت - آبی های تهران یکی از پرکارترین تیم های فصل نقل و انتقالات بودند. آن ها بعد از ناکامی در راه کسب سهمیه آسیا در فصل گذشته، تصمیم به تغییر اساساسی ترکیب تیم گرفتند و به همین خاطر ستاره های زیادی را به تیم شان اضافه کردند. از محسن فروزان گرفته تا امید ابراهیمی و مهدی کریمیان و یعقوب کریمی و شهبارزاده، استقلال را باید تیم بسیار موفقی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی دانست. در بین همه این بازیکن ها اما شاید بهترین خرید، مهره جوانی بود که از تبریز به تهران آمد تا پیراهن استقلال را بر تن کند. میلاد شیخ فخرالدینی.


امیر قلعه نویی در آغاز فصل نقل و انتقالات برای پست دفاع راست به سراغ علی حمودی رفت اما خیلی زود به بن بست رسید تا با ستاره سمت راست خط دفاعی تراکتور قرارداد امضا کند. فخرالدینی 24 ساله که زیر نظر لوکا در مس چهره شده بود، سال های سربازی را در تبریز پشت سر گذاشت. او 9 هفته ابتدایی فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داد و از هفته دهم تا هفته پایانی تنها در دو دیدار برای تراکتور به میدان نرفت که دلیل هر دوی شان محرومیت بود.  دریافت کارت زردهای فراوان، تنها نقطه منفی پرونده بازیکنی ست که یک دفاع کناری مدرن در فوتبال ایران است. میزان دوندگی میلاد در زمین می تواند یادآور بهترین سال های دنی آلوز باشد. او به صورت همزمان هم در دفاع و هم در حمله فعال است و همانند آنچه در بازی سپاهان دیدیم، شوت های ویران کننده ای دارد که ممکن است سرنوشت مسابقه ها را تغییر بدهند.

 

استقلال در غیاب مدافعان اصلی اش، برای غلبه بر سپاهانی که این روزها آماده ترین تیم فوتبال ایران محسوب می شود، به چیزی شبیه یک «اتفاق» نیاز داشت. این اتفاق می توانست سوپرگل فخرالدینی باشد اما آبی ها برتری را تاب نیاوردند و به سختی در اصفهان شکست خوردند. با این وجود گل تماشایی و شادی های شورانگیز میلاد، هنوز بخشی از این مسابقه حساس هستند و به ذهن سپرده خواهند شد. 


\"شادی
\"شادی

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-15 14:38:56
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۲
بازیکن خوبیه
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
فوتبالم عجب ورزش مهیجیه، استقلال میبازه، لنگ میره قعر جدول!
محمدعلی
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۶
دنی‌آلوز ایران؟ :O راه‌های دیگه برای طرفداری از تیم محبوب‌تون هستا! میتونید اسمش و بذارید آی‌استقلال!
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۶
behtar mishe ba angizas
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۱
منو یاد روزهای اوج پائولو مالدینی میندازه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر