فهرست
گزارش روز:اولتیماتوم رئال مادرید به سامی خدیرا
گزارش روز:اولتیماتوم رئال مادرید به سامی خدیرا

گزارش روز:اولتیماتوم رئال مادرید به سامی خدیرا

آی اسپورت - آینده سامی خدیرا در رئال مادرید در هاله ای از ابهام قرار دارد.جدیدترین پیشنهاد برای این هافبک آلمانی از تیم فیورنتینا است. تیمی که فردا در ورشو یک دیدار دوستانه با رئال برگزار خواهد کرد.

آرسنال تا هفته گذشته جدی ترین مشتری خدیرا بود. اما ونگر در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که به دلیل حقوق بالای این بازیکن، هیچگاه به خرید او نزدیک نبوده اند.اگر این صحبت ها را مبنا قراردهیم؛ باید بگوییم که آرسنال دیگر میلی برای خرید خدیرا ندارد.

از طرفی رئال دو بار پیشنهاد تمدید قرارداد را به این بازیکن ارائه داده است و هر دو بار جواب مشخصی دریافت نکرده و خدیرا از تمدید قرارداد سرباز زده است.

استراتژی این بازیکن مشخص است. او تا سال آینده با رئال قرارداد دارد و هدفش این است که امسال را نیز در مادرید بماند و سال آینده، آزادانه و بصورت رایگان به تیم دلخواهش منتقل شود.

واکنش رئال هم جالب بوده. او همراه دی ماریا دو بازیکن شاخصی بودند که در دیدار سوپرجام اروپا بازی را از روی نیمکت تماشا کردند. از درون باشگاه رئال خبر رسیده که فلورنتینو پرز به خدیرا و ایجنتش اولتیماتوم داده است که یا با رئال تمدید کند یا در غیر این صورت به یکی از پیشنهاداتی که برای او رسیده پاسخ مثبت دهد.

مادریدی ها به هیچ عنوان دوست ندارند تا بازیکن خود را سال آینده مفت و مجانی از دست بدهند . با آمدن کروس به نظر می رسد که خدیرا، جای ثابت خود در رئال را هم از دست داده است.

علاقه آنچلوتی به آلونسو و مودریچ و درخشش کروس در اولین بازیش برای رئال فیکس بازی کردن خدیرا در رئال را در هاله ای ار ابهام فرو برده است.

اما پیشنهادهای رسیده برای این بازیکن 27 ساله آلمانی در نوع خود جالب هستند. آرسنال بیشترین مبلغ را برای خدیرا می پردازد. حقوق سالیانه 5 میلیون یورو که خدیرا آن را رد کرده است.

فیورنتنیا نیز دیروز پیشنهاد حقوق سالیانه 3.5 میلیون یورو را به این بازیکن ارائه داده است که با توجه به بنیه مالی ضعیف سری آ، مبلغ بالایی به حساب می آید.آنها فردا مذاکرات مستقیمی با پرز در این زمینه خواهند داشت.

از سوی دیگر با مصدومیت خاوی مارتینس باشگاه بایرن به احتمال فراوان برای جذب خدیرا با باشگاه رئال وارد مذاکره خواهد شد.

اولتیماتوم رئال جدی است. خدیرا اگر قصد ماندن در جمع کهکشانی ها را ندارد باید به یکی از این پیشنهادات جواب مثبت بدهد.

منبع : as
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-15 15:46:59
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۶
ببین چقدر فوتبال اروپا درپیت شده که خدیرا پیشنهاد حقوق سالیانه ی 5 میلیون یورویی رو رد میکنه! حالا یه قهرمانی جهان المان اورده بازیکناش فک میکنن خیلی باکیفیت اند!!! ای کاش آلمان میخورد به ایتالیا تا دوباره حذف میشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر