فهرست
گزارش روز:رکوردی که مانوئل نویر به نام خود ثبت کرد
گزارش روز:رکوردی که مانوئل نویر به نام خود ثبت کرد

گزارش روز:رکوردی که مانوئل نویر به نام خود ثبت کرد

آی اسپورت - مانوئل نویر دیروز به عنوان یکی از سه کاندیدای برتر برترین بازیکن اروپا انتخاب شد. او همراه با رونالدو و روبن این شانس را دارد تا از نگاه یوفا، به عنوان بازیکن برتر اروپا انتخاب شود.

نویر اولین دروازه بانی است که به جمع سه کاندیدای پایانی راه می یابد. پیش از او سابقه نداشت که دروازه بانی شانس بردن این عنوان را از آن خود کند.در واقع این رکوردی است که به نام این دروازه بان ثبت شد.

نویر فصل گذشته صاحب 5 جام شد. 4 تای آن همراه بایرن مونیخ و یک جام همراه تیم ملی آلمان بود.

او همراه بایرن، جام باشگاه های جهان،جام حذفی آلمان،بوندسلیگا و سوپرجام اروپا را از آن خود کرد و چندی پیش همراه تیم ملی آلمان قهرمان جام جهانی شد.

نقش او در هر5 افتخاری که بدست آورد غیز قابل انکار بود. درخشش او درون دروازه بایرن و تیم ملی آلمان به این دو تیم کمک کرد تا به اهداف خود برسند.

نویر در دو سال اخیر به عنوان یکی از کاندیداهای فوتبالیست برتر آلمان انتخاب شده و در جام جهانی نیز عنوان دروازه بان اول را از آن خود کرد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-15 17:14:34
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۸
کریستیانو رونالدو هم سه جام برده با این تفاوت که تو دوئل رودررو با نویر اونو شکست داده و دو گل تو الیانز اره نا به نویر زده. حق رونالدو هست که انتخاب بشه هرچند مسی به عنوان بهترین و تاثیرگذارترین بازیکن جام جهانی و زننده ی خوشگلترین گل تاریخ جام های جهانی(به ایران) بدجوری غیبتش تو چشم میزنه و اتخابهای فیفا رو بودار کرده.
ال مورو
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۱
خوب مسی رو بگو پارسال چیکار کرد تو شانسلونا!!!؟؟؟ با اون ارژانتین پرستاره هم نتونست قهرمان بشه, سه تا تک به تک تو جام جهانی خراب کرد, همون جایزه ش هم زیادی مخالف داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر