فهرست
تراکتورسازی 1- ملوان صفر/ یک ادینیو و دو گل سه امتیازی!
تراکتورسازی 1- ملوان صفر/ یک ادینیو و دو گل سه امتیازی!

تراکتورسازی 1- ملوان صفر/ یک ادینیو و دو گل سه امتیازی!

آی اسپورت - 

هفته سوم رقابت های لیگ برتر 

ورزشگاه یادگار امام تبریز 

گروه داوری: احمد صالحی – علی میرزابیگی – حسین رحیمی پور – محمدحسین ترابیان – ناظر: داود رفعتی

کارت زرد: مهرداد اولادی 

کارت قرمز: 

ترکیب تراکتور: 

حامد لک، احمد آل نعمه، خالد شفیعی، حبیب گردانی، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، شاهین ثاقبی، احمد کامدار، سامان نریمان جهان، محسن دلیر و ادینیو. 


ترکیب ملوان: 

ایمان صادقی، ابوالحسن جعفری، احمد آهی، نیما دلاوری، علیرضا رمضانی، سعید یوسف زاده، مهیار زحمتکش، محمد هادی یعقوبی، محسن یوسفی، مهرداد اولادی و سیدجلال رافخایی به میدان می رود.لحظات کلیدی: 

دقیقه9- کرنرهای تراکتور را مطابق معمول حبیب گردانی می زند. ضربه کرنر خوب این بازیکن با ضربه سر دیدنی مدافع تراکتور با اختلاف کم از کنار دروازه بیرون رفت. 


دقیقه 18- تعلل جلال رافخایی، موقعیت ایده آلی را از ملوان گرفت. مهاجم انزلیچی ها توپ را به خوبی استپ کرد اما بعد از آن نتوانست ضربه اش را به سمت دروازه بزند و توپ نصیب مدافعان تراکتور و در نهایت حامد لک شد. 

دقیقه 22- مهرداد اولادی در محوطه جریمه تیم میزبان سرنگون شد. مهاجم ملوان اعتقاد داشت باید خطای پنالتی روی او اعلام شود اما داور به سبب شیرجه یک کارت زرد به خود اولادی داد. 

دقیقه 26- چیزی نمانده بود حرکات فردی برزیلی ایرانپوریان یکی از زیباترین گل های لیگ برتر تا به اینجای فصل را بسازد. او بعد از یک فرار عالی، با یک سر توپ تماشایی رمضانی را جای گذاشت و با یک دریبل دیگر، در شرایط ایده آلی قرار گرفت و در نهایت ضربه دیدنی اش را روانه دروازه کرد که تیر، جلوی گل شدن اش را گرفت. 

دقیقه 27- احمد امیرکامدار توپ ارسالی روی دروازه را با یک ضربه سر ضرب تماشای روانه دروازه کرد اما توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 29- تراکتورسازان کاملا به بازی مسلط شده اند. این بار نوبت ادینیوست که شانس اش را برای شوتزنی امتحان کند. ضربه این بازیکن اما به خوبی روی پای او جفت و جور نمی شود و صادقی را به دردسر نمی اندازد.  

دقیقه 36- محسن دلیر یکی از ضعیف ترین های تراکتور در مسابقه امروز بوده است. او توپ های زیادی را از دست داده اما همزمان یک موقعیت خوب نیز برای تیمش ساخته است. حرکت سریع او درون محوطه می توانست به یک گل ختم شود اگر تکل سریع ابوالحسن جعفری از راه نرسیده بود. 

دقیقه 42- به نظر می رسد حامد لک باید روی خروج هایش کار بیشتری انجام دهد. بعد از اشتباه بازی اول، حالا یک خروج ناقص دیگر از او تراکتور را در خطر دریافت گل قرار داد. 

دقیقه 45-  ضربه محکم یوسف زاده با اختلافی ناچیز از کنار دروازه لک به بیرون رفت. 

پایان نیمه اول- ملوان همانند دیدارهای گذشته نمایش خوبی نداشت و در انتقال بازی از دفاع به حمله با مشکل مواجه بود. در مقابل تراکتوری ها تیم برتر زمین بودند و می توانستند اختلاف را بیشتر کنند. ملوان هنوز در لیگ چهاردهم موفق به گلزنی نشده است. 

آغاز نیمه دوم- علا عبدالزهرا و فرشاد احمدزاده در ابتدای نیمه دوم وارد زمین مسابقه شدند. 

دقیقه 51- تراکتوری ها همچنان فشار زیادی روی دروازه حریف وارد می کنند. آن ها در این دقایق روی شوتزنی اصرار دارند. این بار شوت احمد امیرکامدار از کنار دروازه صادقی به بیرون رفت. 

دقیقه 55- فرشاد احمدزاده که در ابتدای نیمه دوم وارد زمین مسابقه شده، پاس عالی ادینیو را به سادگی از دست داد. حرکت انفجاری ادینیو تنها یک بغل پای آرام برای گل شدن کم داشت. 

دقیقه 58- روی غفلت مدافعان ملوان، نریمان جهان به سادگی صاحب توپ شد و آن را برای ادینیو ارسال کرد. ارسالی که اگر تنها چند سانتی متر پایین تر بود، در شرایطی ایده آل روی سر ادینیو می نشست. 

دقیقه 68- یک موقعیت عالی دیگر برای تراکتور از دست رفت. این بار نریمان جهان بود که با یک حرکت تکنیکی استثنایی در آستانه گل زدن قرار گرفت. شوت محکم او اما با اختلافی اندک از بالای دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 70- ایمان صادقی با یک شیرجه خوب، ضربه سر زیبای ادینیو را مهار کرد. 

دقیقه 75- فرید کریمی تنها چند دقیقه بعد از ورود به زمین، برای تیمش پنالتی گرفت. ضربه پنالتی مهدی کیانی اما به زیبایی با شیرجه ایمان صادقی مهار شد. 

دقیقه 77- ملوانی ها که بعد از ضربه پنالتی ناموفق تراکتور روحیه گرفته بودند، می توانستند بازی را به تساوی بکشانند. ضربه سر یوسف زاده در نزدیکی های دروازه لک قرار گرفت اما با اختلاف اندک از بالای دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 84- ایمان صادقی بهترین بازیکن این دقایق ملوان است. باز هم واکنش تماشایی او شانس گلزنی را از تراکتور می گیرد. 

پایان- تراکتورسازی به دومین سه امتیاز خانگی دست پیدا کرد. ان ها استحقاق این پیروزی را داشتند و حتی می توانستند با گل های بیشتری تیم مهمان را بدرقه کنند. 

شرح گل:

دقیقه 6- بعد از گل سه امتیازی هفته اول در مقابل فولاد، حالا ادینیو بار دیگر موفق شد دومین گل فصل خود را نیز برای تراکتور به ثمر برساند. او این روزها در بهترین فرم خود قرار دارد و البته انگار تنها در یادگار موفق به گلزنی می شود. به نظر می رسید او قصد داشته توپ را روی دروازه ارسال کند و توپ با برخورد به پای مدافع ملوان به شکلی تصادفی وارد دروازه صادقی شده است. 


حواشی: 

بعد از ورود بازیکنان تراکتورسازی به زمین، هواداران ملوان آنها را تشویق کردند. همچنین نمایندگانی از کانون هواداری و لیدر ها برای خوش آمدگویی به سمت هواداران ملوان رفتند.

بیش از پنج هزار هوادار تراکتورسازی در ورزشگاه حاضر هستند.همچنین هواداران زیادی در گیت های بلیط فروشی و راه های منتهی به ورزشگاه هستند.

مازیار زارع و سعید عزت اللهی سرشناس ترین غایبان ملوان هستند. اولی به خاظر مصدومیت و دومی به دلیل محرومیت. 

شاهین ثاقبی چهره ویژه مسابقه است. او فصل گدشته در لباس ملوان به فوتبال ایران معرفی شد و حالا در ترکیب ثابت تراکتور قرار دارد. 

حمید مرادی که می گویند  رکورد دار روپایی در جهان است،  امروز برای هنرنمایی در استادیوم یادگار امام (ره) حاضر شده است و در زمین مشغول هنرنمایی برای هواداران شده است. 


  ۹  
آی اسپورت
2014-08-15 21:51:09
نظر دهید

۹ نظر
بابک
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۸
عشق است تراختور کی الحق واقعا خوب بازی کرد و موقعیت های زیادی رو متاسفانه گل نکرد. زنده باد ادینهو :)
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۸
یکی زدیم چندتا نزدیم گلر ملوان از بازیکنان آینده دار ایران خواهد بود نیمه ی دوم با آمدن فرشاد و علاء بهتر بازی کردیم هرچند باید در دفاع تیمی زیاد کار کنیم سامان هم مثل همیشه خوب بود.
ملوانی
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۷
مهمان نوازی از نوی تبریزی
از بدو ورود تماشاگران ملوان به استادیوم یادگار، از سوی هواداران تراکتورسازی به شدت مورد فحاشی قرار گرفتند. - هواداران تراکتورسازی، سیروس قایقران اسطوره ی تیم ملوان و تیم ملی ایران را نیز مورد فحاشی قرار دادند. - هنگام ورود بازیکنان دو تیم به زمین، شاهین ثاقبی و محمد پور رحمت اله بازیکنان فصل گذشته ی ملوان به شدت از سوی هواداران تراکتورسازی مورد تشویق قرار گرفتند. شاهین ثاقبی نیز با ادای احترام نظامی مقابل هواداران تراکتورسازی به تشویق آنها پاسخ گفت. - فحاشی هواداران تراکتورسازی از سوی هواد
TTT
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۴
آقای به ظاهر ملوانی !!!چرا دروغ میگی نامرد !!!هیچ حاشیه ی بدی تو بازی نبود من خودم ورزشگاه بودم.
shahrooz
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۲
یاشاسین تراختوررررررر
یاشاسین آزربایجان
مهدی-تبریز
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۷
داداش منم ورزشگاه بودم یه ساعت قبل بازی رکیک ترین فحاشی ها به هوادارای انزلی شد. بله به سیروس قایقران هم فحاشی شد. شخصن دوس داشتم اون لحظه ورزشگاهو ترک کنم ولی ترجیح دادم برم یه گوشه ی دیگه از استادیوم بازی رو ببینم. تراکتور حقش برد با 4و5 اختلاف بود.
ملوانی
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۲۱
- چند تن از هواداران تراکتورسازی جهت توهین به هواداران ملوان مقابل چشم همگان به انجام حرکات فوق العاده ناشایست و غیر اخلاقی پرداختند که در کمال تعجب با هیچ واکنشی از سوی یگان ویژه ی مستقر در استادیوم مواجه نشد!

- در پایان این دیدار نیروی انتظامی با هواداران ملوان که نسبت به فحاشی هواداران تراکتورسازی معترض بودند برخورد بدی داشت.

- با وجود حجم بالای فحاشی هواداران تراکتورسازی نسبت به ملوانی ها، نصرت ایراندوست سرمربی ملوان در کنفرانس خبری بعد از این بازی به تمجید از هوادارن تراکتورسازی پرداخت که جای بسی تعجب دارد!
ملوانی
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۲۵
حیف از ما که اسم آذربایجان رو روی پیراهنمون نوشتیم تا با شما همدردی کنیم حیف از ما که شما رو هموطن می دونستیم در حالیکه شما هم مثل استقلال و پرسپولیس مافیای فوتبال ایران هستید. شک نکنید تو بازی برگشت براتون جبران می کنیم .
پرشور
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۳۲
بعدش میگن چرا کسی نمیاد ورزشگاه آخه بابا ساعت 18 در گرمای 38 درجه انصافه آخه . سازمان لیگ چقدر تبعیض تهران با شهرستان چه فرقی داره ؟؟
اگه بازی ساعت 19/30 بود ، بدون شک تماشاگر چند برابر میشد. یکیش من و سه تا از دوستام
yasasin TT
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر