فهرست

انتظار گل‌زنی سیدصالحی در لیگ برتر 220 روزه شد

آی‌اسپورت-مهدی سیدصالحی مهاجم فصل گذشته‌ی پرسپولیس تهران که در آستانه‌ی لیگ چهاردهم به سایپای کرج پیوست، امیدوار بود که با پیوستن به جمع نارنجی‌پوشان روزهای کابوس‌وار او در پرسپولیس پایان یابد و بار دیگر در قامت همان مهاجم گل‌زن تراکتورسازی در لیگ دوازدهم ظاهر شود و برای کسب نخستین عنوان آقای گلی خود بجنگد، هرچند او تا پایان هفته‌ی سوم همچنان در حسرت زدن گل نخست است.

به گزارش آی‌اسپورت، سیدصالحی که فصل گذشته تنها شش گل برای پرسپولیس به ثمر رساند و نتوانست انتظارهای دائی را برآورده سازد، در نهایت آخرین گل خود را در هفته‌ی بیست و دوم برابر فولاد خوزستان به ثمر رساند تا در ادامه نیمکت‌نشین شود و پدیده‌ای به نام محمد عباس‌زاده در پرسپولیس ظهور کند و پرسپولیس همچنان در کورس قهرمانی بحنگد. با این وجود گویا روند ناکامی‌های سیدصالحی پایان ندارد؛ او با پیوستن به سایپا نیز نتوانسته است همچنان گل بزند تا این تیم در سه هفته‌ی ابتدائی لیگ با سه تساوی بدون گل، در حسرت پیروزی باید در انتظار هفته‌ی چهارم بنشیند.

سیدصالحی که به شدت جلالی را عصبانی کرده است اگر در دیدار برابر استقلال تهران در چارچوب هفته‌ی چهارم مجوز بازی را پیدا کند، فرصت خواهد داشت تا طلسم 220 روزه‌ی گل نزدن خود در لیگ برتر را برابر تیم سابق خود بشکند.

     
آی اسپورت
2014-08-15 18:22:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر