فهرست

ساعت بیولوژیک بدن عنایتی را برعکس کرده‌اند

آی‌اسپورت-غلام‌رضا عنایتی را سال‌هاست که می‌شناسیم؛ همان ستاره‌ای که با تیم‌های ابومسلم مشهد و استقلال تهران سه بار عنوان آقای گلی لیگ برتر را کسب کرد و هیچ‌گاه موتور گل‌زنی خود را در سراشیبی اضمحلال ندید و به قول عادل فردوسی‌پور این موتور گل‌زنی همچنان مثل بنز گل می‌زند.

به گزارش آی‌اسپورت، رضا عنایتی که روزگاری چشم و چراغ خط حمله‌ی آبی‌پوشان پایتخت است، در سال‌های پایانی چهارمین دهه‌ی زندگی خود نیز دست از گل‌زنی بر نمی‌دارد و بی‌تردید در اندیشه‌ی کسب چهارمین عنوان آقای گلی در لیگ برتر است. مهاجم مشهدی پدیده در سومین دیدار لیگ چهاردهم موفق شد دومین گل فصل خود را از روی نقطه‌ی پنالتی به تیم سابق خود به ثمر برساند تا برای جوان‌ها بار دیگر خط و نشان جدی بکشد و بگوید همچنان گل‌زن است. او که پس از کوچ خود از تیم‌های نامبر وان ایران یعنی استقلال و سپاهان با پیراهن صبای قم دو بار تا نزدیکی کسب عنوان آقای گلی پیش رفت و در آخرین لحظات این عنوان را تقدیم کریم انصاریفرد کرد، امیدوار است تا در غیاب آقای گل لیگ سیزدهم و یازدهم، بار دیگر یک رکورد جدید ثبت کند و چهارمین عنوان آقای گلی خود را در 37 سالگی کسب کند.

برترین گل‌زن تاریخ لیگ برتر که تاکنون 131 گل به ثمر رسانده‌ است، در مسیر کسب عنوان آقای گلی در لیگ چهاردهم رقبای جدی همچون لوسیانو پریرا، لوسیانو ادینیو، مهدی شریفی، سروش رفیعی و ... پیش‌رو دارد که البته در کورس رقابت کاپیتان پدیده‌ی مشهد چندان هراسی ندارد، گویا ساعت بیولوژیک بدن او برعکس شده است و هر روز جوان‌تر می‌شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-15 18:29:31
نظر دهید

۱ نظر
صابر
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۶
کاش یکم منطقی تر بنویسید. این درست که رابطه شما و آقای مرزبان خوبه اما دیگه دلیل نمی شه بی مورد دفاع کنین . رضا امسال هنوز نتونسته عنایتی باشه . 2 گل هم زده که یکی کاشته بوده و یکی پنالتی . مگر قراره تا آخر فصل 12 تا پنالتی و کاشته دیگه هم بزنه که آقای گل بشه ! کاش از موقعیت هایی که از دست داد هم می گفتید. ان شالله رضا هم دوباره موتور گلزنیش به صورت واقعی روشن می شه و اون موقع تعریف واقعی رو ازش می شنویم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر