فهرست
علی دائی: خدا را شکر که بردیم / بعد از مدت‌ها 2-4-4 بازی کردیم که سخت بود
علی دائی: خدا را شکر که بردیم / بعد از مدت‌ها 2-4-4 بازی کردیم که سخت بود

علی دائی: خدا را شکر که بردیم / بعد از مدت‌ها 2-4-4 بازی کردیم که سخت بود

آی‌اسپورت-پرسپولیس تهران بالاخره موفق شد در هفته‌ی سوم ررقابت‌های لیگ برتر طعم پیروزی را در ورزشگاه آزادی بچشد و از قعر جدول جدا شود و به رده‌ی هشتم جدول صعود کند و حداقل تا آغاز هفته‌ی چهارم حاشیه‌ها را پشت سر بگذارد. علی دایی در پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن که با پیروزی یک بر صفر تیمش همراه بود، گفت:

حرف نخست ...

ابتدا باید درگذشت مهدی نفر، دوست خوب‌مان و خبرنگار خوب کشورمان را خدمت جامعه ورزش و همه خبرنگاران تسلیت بگویم. شاید باور نکنید که هنوز باور نکرده‌ام مهدی نفر در بین ما نیست. هر روز او را می‌دیدم که از پرسپولیس خبر تهیه می‌کرد. ابتدا فکر کردم شوخی است اما او دیگر در بین ما نیست. به خانواده محترمش تسلیت می‌گویم و خدا به آنها صبر بدهد.

شکست سخت برابر ذوب‌آهن؛ ارزیابی شما از این دیدار چیست؟

بازی سخت و سنگین، در نیمه اول متعادل و کمی موقعیت‌های ما بهتر بود. آنها در نیمه دوم بهتر از ما عمل کردند و تقریبا در بعضی مواقع ما را تحت فشار قرار دادند اما خداراشکر به چیزی که خواستیم رسیدیم و بازی منطقی انجام دادیم. با اینکه کمتر صاحب توپ بودیم اما موقعیت‌های بهتری خلق کردیم و می‌توانستیم با ضربه عباس‌زاده دو گله هم شویم.

بالاخره پیروز شدید؛ راضی هستید؟

خدارا شکر می‌کنم توانستیم به پیروزی برسیم و بعضی‌ها که منتظر شکست پرسپولیس بودند را ناراحت کنیم. در این بازی توانستیم برابر تیمی برنده شویم که بسیار بزرگ بود. ذوب‌آهن نیز می‌توانست برنده این بازی باشد، اما خدارا شکر که ما به پیروزی رسیدیم.

سه بازی و فقط دو گل؛ چرا خط حمله‌ی پرسپولیس زهر ندارد؟

50 درصد نفراتی که در تیم ما بازی می‌کنند نسبت به فصل گذشته تغییر کرده‌اند و ما برای اینکه در تمامی نقاط قوی باشیم احتیاج به زمان داریم و از هواداران می‌خواهم  این فرصت را به ما بدهند.

سیستم 2-4-4؛ برای نخستین‌بار استفاده کردید نه؟

امروز 4 بازیکن تیم خود را نداشتیم و 3 بازیکن که روی آنها حساب کرده بودم را در اختیار نداشتم و به همین دلیل در خط جلو تغییر تاکتیک دادیم و 2-4-4 بازی کردیم که این برای اولین بار بعد از مدت‌ها بود. چنین شرایطی سخت است.

باید آستانه تحمل خود را بالا ببریم و مردم به ما وقت بدهند در این صورت روزبه‌روز بهتر می‌شویم. من این برد را به خانواده مهدی نفر تقدیم می‌کنم.

اومانیا؛ بالاخره جذب خواهد شد؟

ما تقریبا صحبت‌هایمان را با اومانیا تمام کرده‌ایم و او فردا در تست پزشکی شرکت خواهد کرد و در صورتی که در این تست قبول شود قراردادش را با باشگاه پرسپولیس به امضا می‌رساند. علاوه بر خط دفاع که با جذب اومانیا تقویت می‌شود ما در خط هافبک نیز احتیاج به تقویت شدن داریم چرا که اکنون پیام صادقیان را در اختیار نداریم و باید نقاط ضعف‌مان را در دیگر پست‌ها نیز بپوشانیم.

نقطه‌ی ضعف پرسپولیس مدل 94-93؛ شما برای ما بگویئد

با بازیکنان با انگیزه می‌توانیم ضعف‌هایمان را بپوشانیم و این موضوع درست نیست که ما تیمی بدون ضعف هستیم. امروز از بازیکنانی مانند نوراللهی و طارمی در ترکیب تیم استفاده کردم که آنها از لیگ یک به پرسپولیس آمدند و این نشان می‌دهد برای من کار بازیکنان مهم است و به این موضوع بها می‌دهم. تمرین کردن بازیکنان در طول هفته اهمیت زیادی دارد و برای من فرقی ندارد چه بازیکنی با چه اسمی در زمین حضور داشته باشد.

آینده‌ی پرسپولیس؛ چطور خواهد بود؟

اگر بودجه باشگاه اجازه دهد می‌خواهیم یکی دو بازیکن دیگر را به تیم‌مان اضافه کنیم. البته هنوز وضعیت مهرداد پولادی مشخص نشده و امیدواریم در خصوص پیام صادقیان نیز تصمیم جدیدی گرفته شود. شما دیدید که ما امروز 3 نفر از بازیکنان خوب خودمان را در خط جلو نداشتیم و باید با جذب بازیکن نقاط ضعف‌مان را بپوشانیم.

  ۹  
آی اسپورت
2014-08-15 22:09:20
نظر دهید

۹ نظر
-
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۸
به اندازه ی فهم اسب از فیزیک،جناب دائی از مربی گری سرش میشه.
MOHSEN.N
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۰
یکم از کارهای تزکیبی استفاده کنید و با نفرات بیشتر جمله کنید.برد خشک و بی روحی بود اما تیمی قوی رو پرسپولیس برد
arman
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۵
بعضی از اسبها هستن که پشت فنس بایرلورکوزن فیزیک رو مافیایی کردن علی دایی سروره
مفسر شوت
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۰
بریتنی اسپیرز از تو بیشتر فوتبال می فهمه.
مشروح
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۲
در این شکی نیست که پرسپولیس ضعیف بازی کرد و ذوب حقش برد بود ولی چه طور وقتی استقلال با بازی بکش زیرش و ضعیفتر از این بازی رو می بره سایت آی اسپورت 50 تا مقاله مثبت براش می نویسه؟
شهریار
جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۳
خدای دایی واقعا نادیدنی است!!خدای بعضی مربیان را نشانه ای در زمین به گواه هست،حتی آنگاه که خدا را انکار می کنند باز هم می توان خدا را دید!
شهریار
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۰۷
خدای دایی واقعا نادیدنی است!!خدای بعضی مربیان را نشانه ای در زمین به گواه هست،حتی آنگاه که خدا را انکار می کنند باز هم می توان خدا را دید!
4444
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۳
باور کنید مغز علی لابی اندازه مغز یک مورچه نیست.لابی اندازه فهم یک مورچه از فوتبال سر در نمیاره
امیر
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۵:۴۷
علی دایی همین بازی رو می گه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر