فهرست
ویسی: خدا کمک کرد که فقط دو گل خوردیم!
ویسی: خدا کمک کرد که فقط دو گل خوردیم!

ویسی: خدا کمک کرد که فقط دو گل خوردیم!

آی اسپورت - دومین شکست متوالی استقلال خوزستان در رقابت های لیگ چهاردهم امروز در برابر نفت تهران رقم خورد. آبی های اهواز که هفته گذشته نمایش تحسین برانگیزی برابر استقلال داشتند و فقط در زدن ضربات نهایی ضعف نشان داده بودند، امروز بازی بسیار بدی را در زمین خودی پشت سر گذاشتند.

نمایش امروز استقلال خوزستان به اندازه ای با امیدوارکننده بودن فاصله داشت که عبدالله ویسی این شکست را کاملا عادلانه توصیف کرد:« ما امروز افتضاح و شایسته باخت بودیم. می‌توانستیم با گل های بیشتری بازی را واگذار کنیم. خدا کمک کرد و 2 گل خوردیم فقط می‌توانم بگویم متاسفم اما این بازی تمام شده و منتظر بازی آینده هستم».

ظاهرا بازی خوب هفته قبل روی عملکرد امروز بچه های ویسی اثر گذاشته بود. او در این باره گفت:« نفتی ها به ما اجازه بازی ندادند. ما در حال و هوای بازی استقلال بودیم و نتوانستیم آن طور که باید بازی خود را ارائه دهیم خدا را شکر این باخت در هفته سوم رخ داد و امیدوارم در آینده جبران کنیم».

از نگاه گواردیولای ایرانی، تیم او هنوز برای بازگشت به فرم خوب فرصت زیادی دارد:« فت در تمام نقاط برتر بود و نتوانستیم حرفی برای گفتن داشته باشیم شرایط ما بهتر خواهد شد اما شخصیت تیمی باید بهتر شود با این باخت همه چیز تمام نمی شود و ما به فکر بازی‌های آینده هستیم.خط دفاع ما بسیار باز بود و آن طور که باید نتوانست بازی خود را ارائه دهد.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-15 22:24:20
نظر دهید

۱ نظر
عبدالله گواردی الله
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۵۵
بهترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران عبدالله گواردی الله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر