فهرست
فن خال: عملکرد رونی باعث شد او را به عنوان کاپیتان انتخاب کنم/ فن پرسی فردا بازی نمی کند
فن خال: عملکرد رونی باعث شد او را به عنوان کاپیتان انتخاب کنم/ فن پرسی فردا بازی نمی کند

فن خال: عملکرد رونی باعث شد او را به عنوان کاپیتان انتخاب کنم/ فن پرسی فردا بازی نمی کند

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد که نحوه رفتار و تلاش وین رونی در زمین بازی، دلیل اصلی انتخاب او به عنوان کاپیتان این فصل شیاطین سرخ بوده است.

با جدایی نمانیا ویدیچ، ریو فردیناند و پاتریس اورا، یونایتدها در این فصل نیاز به یک کاپیتان جدید داشتند و فن خال، رونی را به عنوان کاپیتان اول و فلچر را به عنوان کاپیتان دوم معرفی کرد.

رونی احتمالا کاپیتان تیم ملی انگلیس هم خواهد شد و فن خال مطمئن است که این مهاجم باتجربه برای پذیرش این مسئولیت آماده است.

سرمربی یونایتدها در پاسخ به این سوال که چرا رونی را به عنوان کاپیتان تیمش انتخاب کرده، گفت:\" البته به خاطر رفتار او. هم در تمرینات و هم در مسابقه. من به او گفتم که رفتارش در خارج از زمین هم برایم اهمیت زیادی دارد. او این مسئولیت را پذیرفت و من هم از این موضوع راضی هستم.\"

فن خال در مورد اینکه آیا از زمان پیوستن به منچستریونایتد، با فرگوسن دیدار داشته یا نه، گفت:\" نه، تا این لحظه، من وقتی برای دیدار با پیدا نکردم و اصلا نمی دانم او در خانه اش هست یا نه.\"

سرمربی منچستریونایتد همچنین تایید کرد که رابین فن پرسی، مهاجم هلندی تیمش، در دیدار فردا مقابل سوانسی به میدان نخواهد رفت:\" او باید تمرین کند، شانسی برای بازی ندارد. او دوست دارد در همه دیدارها حضور داشته باشد و من این را می دانم اما 30 بازیکن دیگر هم دوست دارند بازی کنند.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-15 22:32:08
نظر دهید
۲ نظر
شهریار
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۵
رابین بیرنر،جاناتان ویلسون،کریس ووکس و ...جناب راهبر عزیز!سهم فوتبال ایران از باشگاه نویسندگان چقدره؟!
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۵۸
راست میگه جناب راهبر به نویسنده های ایرانی هم بها بدید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر