فهرست
منصوریان: احساس کردم در ورزشگاه آزادی مربیگری می کنم/ اکسیژن هوا کم بود
منصوریان: احساس کردم در ورزشگاه آزادی مربیگری می کنم/ اکسیژن هوا کم بود

منصوریان: احساس کردم در ورزشگاه آزادی مربیگری می کنم/ اکسیژن هوا کم بود

آی اسپورت- یک هفته پس از شکست دقایق پایانی نفت برابر راه آهن، شاگردان علی منصوریان این بار در ثانیه های پایانی بازی موفق به شکست میزبان اهوازی شان شدند. منصوریان و تیمش با این پیروزی تا رده هفتم جدول بالا آمدند و استقلال خوزستان را به رده پانزدهم فرستادند.

سرمربی جوان تیم فوتبال نفت تهران، با شرایط بازی در اهواز بیگانه نبود «اهواز همیشه شهر دوم من است. احساس کردم در ورزشگاه آزادی مربیگری می‌کنم هفته پیش بر خلاف روند بازی گل خوردیم لذا در این بازی سعی کردیم تیم حریف را مدیریت کنیم. نیمه دوم فشار بالایی را به حریف وارد کردیم و توانستیم به گل برسیم».

منصوریان، در کنفرانس مطبوعاتی کمی از جمله های کلیشه ای در توصیف تیم خود و تیم رقیب استفاده کرد: « می‌دانستیم استقلال ممکن است دست به ریسک بزرگ بزند. شاید اگر سن بازیکنان بالاتر بود کمتر ریسک می کردم. در کل از بازی راضی هستم. امروز وحدت و همدلی تیم ما کمک کرد که بعد از خوردن گل به گل برتری برسیم. هیچ چیز از ارزش‌های تیم ویسی کم نشده و تیم باارزشی است و امیدوارم تیم حریف به برنامه های ایده آل خود برسد».

او در مورد تاثیر گرما بر بازی تیمش و اعویض وحید امیری اینگونه توضیح داد:«ما در شهری فوتبال بازی می کردیم که هوا بسیار گرم و سنگین است که مزیت برای تیم های اهوازی است. طبیعی است که در 3 بازی پشت سر هم از وحید امیری استفاده کردیم و تمام زور و بار خود را در نیمه اول به روی وحید امیری گذاشتیم به همین دلیل در نیمه دوم او را تعویض کردیم. گلی که دریافت کردیم روی ریسک بازیکنان ما بود اگر چه تیم حریف خوب بود. یکی از روزهای گرم اهوازی ها بود و این گرما کار را سخت می کرد. اکسیژن هوا در اهواز بسیار کم است و این موضوع دردسر ساز می شود». 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-15 22:32:29
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۷:۵۴
اکسیژن که نیس هیچ جَخ گردوخاکم هست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر