فهرست
لیگ قهرمانان؛ قرعه سخت در انتظار غول‌های اسپانیایی
لیگ قهرمانان؛ قرعه سخت در انتظار غول‌های اسپانیایی

لیگ قهرمانان؛ قرعه سخت در انتظار غول‌های اسپانیایی

آی اسپورت - هواداران لیگ قهرمانان اروپا حالا با ۱۲ تیم از ۱۶ تیم صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی رقابت ها آشنا شده‌اند. تیم‌های منچستر یونایتد، بارسلونا، پاری‌سن ژرمن، رم، منچستر سیتی، بشیکتاش و تاتنهام همگی جایگاه خود به عنوان تیم‌های سرگروه را تثبیت کرده اند. هشتمین تیمی که احتمالاً به عنوان سرگروه صعود خواهد کرد، لیورپول است که در صورت پیروزی مقابل اسپارتاک مسکو در آنفیلد، صدر نشینی‌اش قطعی خواهد شد.

در رده دوم، تیم‌های بازل، بایرن مونیخ، رئال مادرید، چلسی و یوونتوس جایگاه تثبیت شده‌ای دارند. سه تیم دیگر هم به این جمع ملحق خواهند شد که سویا در صورت پیروزی مقابل ماریبور، یکی از آنها خواهد بود و شاختار برای صعود تنها به یک تساوی مقابل منچستر سیتی نیاز دارد و پورتو هم با کسب پیروزی مقابل موناکو می‌تواند صعود کند. از این رو، گمانه زنی‌ها در مورد قرعه کشی مرحله بعد آغاز شده است. اگر لیورپول به عنوان تیم صدرنشین صعود کند، چلسی تنها شانس رویارؤیی با سه تیم پاری‌سن ژرمن، بارسلونا و یا بشیکتاش را خواهد داشت.

احتمال تقابل شاگردان والورده با چلسی با از این رو افزایش یافته و کاتالان‌ها از طرفی در پی دوری از قرعه بایرن مونیخ تحت هدایت هاینکس هستند. رئال مادرید هم با دوم شدن در گروه خود، قرعه آسانی نخواهد داشت و احتمال رویارؤیی با تیم‌های رم، لیورپول، منچستر سیتی، منچستر یونایتد و یا پاری‌سن ژرمن وجود دارد. قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی رقابت ها، روز دوشنبه، ۱۱ دسامبر (۲۰ آذر) انجام خواهد شد.

     
آی اسپورت
2017-12-06 10:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر