فهرست
آرزوها... و واقعیت‌ها
آرزوها... و واقعیت‌ها

آرزوها... و واقعیت‌ها

آی اسپورت - مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش پس از جلسه دیروز با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت امیدوارم پرسپولیس قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود. ابراز امیدواری وزیر ورزش اتفاق بسیار خوبی بود اما این تیم علاوه بر آرزو، نیازهای دیگری دارد. مدیرعامل این تیم به تنهایی مشغول پیگیری امور باشگاه است و پولی هم که دیروز برای تسویه تمام بدهی‌های فصل قبل به حساب بازیکنان واریز شد، هیچ پدری ندارد جز آبروی مدیرعامل.

اینکه وزیر ورزش امیدوارانه به قهرمانی نماینده ایران نگاه کند، اتفاق خوبی است‌ اما برای رسیدن به یک موفقیت ملی، باید تفکرات ملی به رفتارها و عملکرد ملی تبدیل شود. برای حمایت از نماینده کشورمان (که واقعاً هم تنهاست)، همه باید آستین همت بالا بزنیم و در حد توان، وارد چرخه عملیاتی شویم. واقعیت این است که برای بازی فینال که می‌تواند ایران را بعد از نزدیک به ۳ دهه به قهرمانی در باشگاه‌های آسیا برساند و اولین قهرمانی در تاریخ ۱۸ ساله لیگ قهرمانان آسیا را به ما هدیه کند، نیاز به این داریم که همه به صورت واقعی و جدی کنار هم قرار بگیریم و یک پیکره بزرگ‌تر را بسازیم که هر بار این‌گونه بودیم، کارهای بزرگ و محال را انجام دادیم. برای آنکه پرسپولیس قهرمان آسیا شود و بر نماینده شرق آسیا پیروز شود باید خیلی جدی‌تر از این باشیم. نماینده شرق هر تیمی باشد، بسیار پرامکانات و بسیار خطرناک است. مطمئن باشید پرسپولیس برای پر کردن جای خالی ۳ بازیکن مهم و محرومش نیاز به این دارد که همه مدیران و مردم را کنار خود ببیند. جدا از آرزو، باید قدم‌های مهمی برداریم.

 

خبر ورزشی 

۴ ۱  
آی اسپورت
2020-12-01 09:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹، ۱۲:۱۰
اقلیت تاس دیدن فینال لیگ قهرمانان را به گور میبرن.... این کادرفنی و بازیکنان با هر نتیجه ای در فینال باعث افتخار ما هواداران هستن، چون دست خالی و بدون هیچ حمایتی به این موفقیت رسیدن.به کوری چشم کیسه کشان اگر خدا بخواد جام هم میگیریم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر