فهرست
درخشان: نمی‌شود همیشه مربی خارجی داشته باشیم
درخشان: نمی‌شود همیشه مربی خارجی داشته باشیم

درخشان: نمی‌شود همیشه مربی خارجی داشته باشیم

آی اسپورت – حمید درخشان آخرین مربی ایرانی پرسپولیس قبل از آمدن برانکو به این  تیم بود. او حالا که خبر جدایی احتمالی برانکو از پرسپولیس را شنیده ضمن حمایت از برانکو، از مربیان ایرانی هم حمایت کرده است. حرف‌های او را بخوانید:

ماندن برانکو به سود پرسپولیس است

 باشگاه اگر می‌تواند باید برانکو را همچنان حفظ کند و این اتفاق قطعاً باعث خوشحالی هواداران خواهد شد و پرسپولیس هم کماکان می‌تواند روند صعودی‌اش را در سال‌های آینده ادامه دهد. ماندن برانکو به سود پرسپولیس است، ولی طبیعتاً گاهی اوقات هم مشکلات و موانعی ایجاد می‌شود که ممکن است اتفاقات دیگری را رقم بزند. با این حال امیدوارم مشکلات مالی باشگاه در این زمینه هم برطرف شد.

به مربی ایرانی هم وقت بدهیم

من معتقدم اگر برانکو بنا به هر دلیلی جدا شد، اگر باشگاه مربی جدید آورد آن مربی هم باید مثل برانکو مورد حمایت قرار بگیرد. باشگاه، هواداران و پیشکسوتان باید تحت هر شرایطی از سرمربی و اهدافی که دارد حمایت کنند که اگر این اتفاق بیفتد، مشکلی ایجاد نخواهد شد. قرار نیست پرسپولیس همیشه و تا آخرین روز فعالیتش مربی خارجی داشته باشد و اگر شرایط مهیا شد باید به مربیان ایرانی هم فرصت بدهیم، به شرطی که مورد حمایت قرار بگیرند.

انتخاب مجیدی سرمایه سوزی است

اعتقاد من این است که انتخاب فرهاد مجیدی به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال امید ایران سرمایه‌سوزی است. ما خیلی راحت مهره‌های‌مان را می‌سوزانیم. کار در تیم امید نیاز به تجربه بالا دارد و مجیدی در حال حاضر در شرایطی است که باید در کارش تجربه کسب کند.

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-06-10 17:35:00
نظر دهید

۳ نظر
Arman
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۳۸
درخشان بی زحمت سکوت کن ... سر این بی دانشی و بها دادن به سرمایه ایرانی یکی از بهترین گلرهای پرسپولیس ،نیلسون رو از تیم گذاشتی کنار... و در ضمن یادت بیاد چطور تیم رو به بهم ریختی...
سعید . پوریا
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۴۰
هنوز امثال شما چشم به این نیمکت دارن
وای که یعنی داره دوباره اون روزها شروع میشه
فرشاد4تای95
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۲۷
بی شخصیت میگی به مربی ایرانی بایداعتمادکنیم بعدمیگی فرهادمجیدی میسوزه توخیلی بی شخصیتی دلال .#برانکوخط قرمزماست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر