فهرست
واکنش ریکانی به خبر توافق با استقلال
واکنش ریکانی به خبر توافق با استقلال

واکنش ریکانی به خبر توافق با استقلال

آی اسپورت - کاپیتان نفت آبادان مدعی است برخلاف شایعات پیشنهادی از سوی استقلال متوجه او نبوده و قصدی هم برای جدایی از این تیم ندارد. طالب ریکانی درباره شایعات پیرامون همکاری‌اش با صنعت نفت آبادان و احتمال پیوستن به استقلال گفت: من از این موضوع بی خبرم. با وجود احترام زیادی که برای استقلال، هواداران عزیز این باشگاه و آقای فرهاد مجیدی به عنوان یکی از اسطوره‌های استقلال قائل هستم، تا به امروز هیچ تماسی از سوی این باشگاه با من نبوده و من در حال حاضر بازیکن نفت هستم.

او ادامه داد: من یک سال دیگر با صنعت نفت قرارداد دارم و از زمانی که به مدرسه فوتبال رفتم در نفت بودم و دو مرتبه به اجبار از این باشگاه جدا شدم. من از آن دسته بازیکنانی نیستم که به محض رسیدن یک قرارداد بخواهم بگویم که طرفدار استقلال یا پرسپولیس هستم. من برای این دو تیم مانند تمام تیم‌های لیگ برتری احترام قائلم اما از زمانی که چشمم را باز کردم رنگ زرد را دیدم و امیدوارم که این مسائل هرچه زودتر تمام شود.

ریکانی درباره وضعیت این باشگاه گفت: امیدوارم باشگاه به جای اینکه بخواهد بازیکنان را بفروشد تا مشکلات را برطرف کند، این اتفاقاتی که می‌افتد و مشکلاتی که ما داریم را برطرف کنند نه اینکه هر روز مردم از خواب بیدار شوند و چنین شایعاتی را بخوانند. دلخوشی مردم عزیز آبادان همین تیم صنعت نفت است و امیدوارم تمام مسئولان به فکر این تیم باشند و مشکلات آنها را برطرف کنند.

هافبک تیم صنعت نفت آبادان درخصوص اینکه در تابستان هم موضوع پیوستن او به استقلال مطرح شده بود، گفت: بله، این مسائل مطرح شده بود اما من بازهم می‌گویم من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و حتی اگر هم کسی با من تماسی برقرار کند آن‌ها را به باشگاه ارجاع می‌دهم. نه تنها باشگاه بزرگ استقلال بلکه هر باشگاه دیگری که برای من پیشنهاد داشتند به باشگاه ارجاع دادم که حرف و حدیثی در این باره نباشد.

۵    
آی اسپورت
2021-03-16 22:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر