فهرست
سیستم کالدرون؛ ۴ گل‌ساز در خدمت علیپور!
سیستم کالدرون؛ ۴ گل‌ساز در خدمت علیپور!

سیستم کالدرون؛ ۴ گل‌ساز در خدمت علیپور!

آی اسپورت - پس از چند بازی دوستانه، گابریل کالدرون امروز از سیستم و بازیکنان محبوبش در پرسپولیس رونمایی کرد. انتخاب بازیکنان او بخاطر مصدومیت چند بازیکن، محدود شده بود اما سیستم امروز پرسپولیس احتمالا آرایش بازی آن‌ها در این فصل لیگ برتر خواهد بود. سیستمی که در بازی رده بندی جام شهدا هم امتحان شد و نتیجه داد.

پرسپولیس کالدرون با سیستم ۳-۳-۴ و یک مهاجم هدف بازی می‌کند. ترکیب دفاع پرسپولیس و همچنین حضور یک هافبک دفاعی مقابل آن‌ها، تفاوتی با دوران برانکو ندارد. جلوتر از هافبک دفاعی پرسپولیس، دو هافبک میانی بازی می‌کنند که در این بازی امید عالیشاه و وحید امیری بودند.

در ترکیب سه مهاجمه، دو وینگر و یک مهاجم هدف حضور دارند. وینگر راست در این بازی روستایی بود که احمدزاده نیمه دوم جایش را گرفت، وینگر چپ ترابی است و پست مهاجم هدف را هم علی علیپور در اختیار دارد. بازی با این سیستم بازی، شاید در طول فصل بیش از هر کس به نفع علیپور باشد. تنها مهاجم هدف پرسپولیس که در دو طرف و پشت سرش توسط ۴ بازیکن خلاق پشتیبانی می‌شود.۴بازیکنی که ترابی، عالیشاه، امیری، احمدزاده، نعمتی، رسن و نوراللهی گزینه‌های آن هستند.

سیستم بازی پرسپولیس کالدرون

1
1

نود

۷    
آی اسپورت
2019-08-22 22:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر