فهرست
ال‌گیلانوی جنجالی؛ کریمی تیمش را بیرون کشید
ال‌گیلانوی جنجالی؛ کریمی تیمش را بیرون کشید

ال‌گیلانوی جنجالی؛ کریمی تیمش را بیرون کشید

آی اسپورت – بازی تیم‌های ملوان و سپیدرود در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی جنجالی شد. چند روز قبل از شروع مسابقه هواداران دو تیم در فضای مجازی کری بسیاری با هم خوانده بودند، همچنین باخت سال گذشته سپیدرود مقابل ملوان در مسابقات جام حذفی انگیزه بازیکنان سپیدرود را برای کسب برتری در این بازی دوچندان کرده بود. از طرفی بازیکنان ملوان که در حال حاضر جزو تیم‌های خوب مسابقات لیگ یک محسوب می‌شوند، به دنبال این بودند تا با شکست دوباره سپیدرود هواداران خود را خوشحال کرده و محبوب‌تر از قبل کار خود را دنبال کنند.

قبل از شروع مسابقه اما هواداران دو تیم با حضور در ورزشگاه شعارهای زیادی علیه یکدیگر سر دادند تا جو ملتهب از همان قبل از شروع بازی در تختی انزلی غالب شود. با شروع مسابقات و با مدیریت حسین زرگر هیچ حاشیه خاصی در زمین مسابقه رخ نداد اما در دقیقه 43 این دیدار خطای میثم تهیدست بر روی بابک مرادی عصبانیت هواداران انزلی را به همراه داشت که آنها با پرتاب سنگ به سمت بازیکنان سپیدرود و همچنین داور جنجال تازه‌ای در مسابقه رقم زدند.

این سنگ که باعث شکسته شدن سر علی عزتی و همچنین خراش برداشتن دست حسین زرگر شده بود، باعث شد داور مسابقه بازی را متوقف کرده و به سمت عوامل برگزاری مسابقه برود تا پس از برگزاری جلسه‌ای در رابطه با ادامه دادن یا اتمام مسابقه تصمیم‌گیری کنند. در حالی که حسین زرگر برای ادامه دادن نیمه اول وارد زمین شد علی کریمی با دستور خود بازیکنان تیمش را از زمین مسابقه بیرون کشید تا نیمه اول در حالی که تنها یک دقیقه تا پایان زمان داشت نیمه تمام بماند.

ورزش 3

۸    
آی اسپورت
2018-09-14 17:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر