فهرست
یک اتفاق تکراری: انتقاد مایلی کهن از کی روش
یک اتفاق تکراری: انتقاد مایلی کهن از کی روش

یک اتفاق تکراری: انتقاد مایلی کهن از کی روش

آی اسپورت - محمد مایلی کهن یکی از جدی ترین منتقدان کارلوس کی روش است و هر چند وقت یک بار علیه او موضع گیری می کند.  مایلی کهن در یک گفتگوی رادیویی بار دیگر سرمربی تیم ملی را مورد نوازش قرار داد. بخش هایی از  حرف های او را در زیر می خوانید.

- کی روش از وقتی به ایران آمده به خیلی ها توهین کرده؛ از راننده های تاکسی گرفته تا اسدی و کفاشیان و نمازی و ترابیان و سایرین. رفتارش با سرمربی تیم های رقیب نیز مانند یک مربی حرفه ای نبوده. حتی به بالاترین مقام ورزش یعنی آقای گودرزی(وزیر سابق ورزش) توهین کرده.

- مقصر این اتفاقات کی‌روش نیست و افرادی هستند که ریش و قیچی را به او داده‌اند. او نفر دوم منچستر بعد از فرگوسن بود اما چرا هیچوقت به او جایگاه نفر اول را ندادند؟

- با حضور ایشان در تیم ملی بسیار از لژیونرهای ما از اروپا برگشتند و به لیگ‌های عربی و ... رفتند و حضور آزمون و جهانبخش هم در اروپا هم به خاطر حضور آن‌ها در اردوی جوانان بود و آن‌ها از تیم ملی لژیونر نشدند.

- پس از بازی با سوریه، چند روز است که به مرخصی رفته است؟ ایشان دارد ماهی 2 میلیارد تومان پول می‌گیرد، مگر سال اقتصاد مقاومتی نیست.

 

نامه نیوز

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-01-07 08:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
rex
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۱۰
تلويزيون دوست دارد كه مردم را به خنده بيارد هر مدتى اين اسكول ديوانه روانى و زنجيرهاى را مى أورمند تا دو باره حرفهاى چرند و تكرارى و پولى كه كى روش مى گيرد را به زبان مى اورد اين ديوانه اخرش دق مى كند أز حسودى
رضا پرسپولیسی
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۱۹
درسته که ما سر بازیکنان تیم ملی حامی برانکوییم و به نظرمون تو این مبحث حق با برانکویه اما دلیلی نمیشه حرفای ایشون و قبول کنیم.
چرا نفر دوم منچستر بود و نفر اول نشد؟
دوست عزیز شما افتخارت اینه یه بار از کنار اولترافورد عبور کردی بعد کیروش مربی بکام و رونالدو و گیگز و... بوده
رئال مادرید دستش بوده
سرمربی پرتغال بوده....
نخندون مارو....
۱
soltan
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۰۴
اقای مایلی کهن ! شما تلویزیون روشن کنید ! فوتبال منچستر و رئال مادرید ببینید ! لذت ببرید .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر