فهرست
دکه آنلاین: پشت پرده تیمسار
دکه آنلاین: پشت پرده تیمسار

دکه آنلاین: پشت پرده تیمسار

آی اسپورت –  تیتر یک خبر ورزشی درباره حضور خداداد در برنامه دورهمی و اظهار نظر عجیب مهران مدیری است. اینکه گل مهدوی کیا! به استرالیا را دوست داشته. این روزنامه از قول منشا نوشته که پرسپولیس با 2 گل سپاهان را می برد. آخرین وضعیت قائدی و شایعاتی که درباره تصادف او مطرح شده تیتر دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 12 بهمن
خبر ورزشی 12 بهمن

تیتر یک گل واکنش برانکو به عدم دعوت از علیپور به تیم ملی است. سرمربی قرمزها گفته در جایگاهی نیست که برای کی روش نسخه بپیچد. این روزنامه نوشته طارمی هفته آینده هم در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون حاضر نخواهد شد. خداداد عزیزی هم به مهران مدیری گفته که در 24 سالگی عاشق پدرش شده است.

 

روزنامه گل 12 بهمن
روزنامه گل 12 بهمن

روزنامه پیروزی با تیتر خدا می دونه که حقشه، نوشته پرسپولیس یک گام دیگر تا قهرمانی فاصله دارد. این روزنامه به آمار ضعیف ابراهیم زاده جلوی قرمزها اشاره کرده. پیروزی با انتشار عکسی از تیمسار خسروانی به نکاتی درباره بنیانگذار باشگاه تاج اشاره کرده است.

 

پیروزی 12 بهمن
پیروزی 12 بهمن

همشهری ورزشی با تیتر باران جریمه بر شوره زار اخلاق به محرومیت تماشاگران تراکتورسازی اشاره کرده. این روزنامه به بازی مهم پرسپولیس و سپاهان هم اشاره کرده است.

همشهری ورزشی 12 بهمن
همشهری ورزشی 12 بهمن

 

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-02-01 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پیروزی
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۳۱
من هنوز نفهیدم چرا تا این حد به روزنامه پیروزی علاقه داری(خود طرفدارای پیروزی که از اسمش خوششون نمیاد)...ولی نمیگم مسئولینی که میلیاردی میچاپن همین قدوسی از تیمسار خسروانی پهلوی به مراتب خیلی خیلی کثیف تره
حمود
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۰
روزنامه نیست هرزنامه بهتر بگی‌ ، قدوسی از کی‌ شده روزنامه نگار؟ البته تو این مملکت هرچیزی اتفاق میافته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر